Menu Hlavní obsah

Responzivní design nové generace

Responzivní design znamená konec omezení pro práci s Poski REALem na mobilních zařízeních. Díky optimalizaci prostředí programu, lze v programu pracovat i na tabletu nebo mobilu stejně jako doposud na klasickém počítači.

Rozložení programu se přizpůsobí konkrétní velikosti obrazovky Vašeho zařízení.

Do nové verze 3.0 jsme zapracovali řadu dalších vylepšení, která vyplynula z průběžného testování a cenných připomínek našich klientů.

responzive

Úprava exportního rozhraní na základě změn Sreality.cz

V reakci na změny importního rozhraní serveru Sreality, bylo nutné provést řadu úprav exportního můstku. Změny v „pravidlech“ inzerce na Sreality.cz podrobněji popisujeme na našem blogu.

Vylepšení fulltextové vyhledávání

Nové ještě lepší vyhledávání v Poski REALu přináší relevantnější výsledky a lepší našeptávač

výsledků vyhledávání rozdělený dle kategorií (nabídky, uživatelé, klienti).

Fulltextové vyhledávání

Individuální filtry nabídek

Zajímají vás konkrétní nabídky s vybranými vlastnostmi? Filtrování nabídek nikdy nebylo tak snadné jako nyní. V nové verzi Poski REALu si můžete snadno vytvořit vlastní filtry pro nabídky, které vás zajímají. Vytvořené filtry pak najdete přímo na úvodní stránce našeho realitního softwaru.

Individuální filtry

Nápověda pro nové uživatele Poski REALu

Používání našeho realitního softwaru nikdy nebylo snadnější, pro nové uživatele jsme připravili speciální nápovědu, která vysvětluje funkce nejvíce používaných ovládacích prvků Poski REALu.

Nápověda se zobrazí při prvním spuštění Poski REALu a lze ji kdykoliv později zapnout v nastavení.

Systém nápověd p. REAL

Přehled aktivit v kalendáři

Přehledný výpis veškeré aktivity týkající se nabídek v Poski REALu. Přehled lze filtrovat dle makléře, data, typu aktivity (prohlídka, poptávka, nabídka, uživatel, klient).

Přehled aktivit v kalendáři

Vylepšené topování nabídek

Topování nabídek v Poski REALu ve verzi 3.0 obsahuje řadu nových funkcí, které zásadně usnadní a zefektivní celý proces znovu zvýraznění nabídek na realitních serverech.

Nově lze vytvořit speciální filtry a v nich nastavit vlastnosti nabídek, které budeme chtít topovat (například: typ nemovitosti, cenu, lokalitu, realitní server)

V druhém kroku následně nastavíme datum začátku a konce topování s možností nastavení času pro konkrétní den v týdnu.

Nové topování umožní výrazně lepší zacílení a i úsporu nákladů.

Aktuální verze Poski REALu umožňuje topování nabídek na:
Sreality.cz, Avizo.cz, Reality.iDNES.cz, HyperReality.cz, RealHit.cz, Expats.cz, Nejlevnejsirealitka.cz, Realitnitrznice.cz.

Vylepšené topování nabídek
Realitní workshop Poski REAL

II. realitní
workshop