Menu Hlavní obsah

Stejně tak jako nová generace Škody Octavia, tak i Poski REAL přichází v novém kabátě a opravdu to stojí za to. Co je zcela nového v Poski REALu verze 4.0 nové generace?

Těmi největšími novinkami je nová informační architektura, která celý systém zjednoduší a dává mu větší přehlednost. Nemůžeme opomenout ani napojení na ČÚZK a stahování LV k obchodním případům, ale pozor, za jednotnou cenu bez ohledu na počet stránek. Cenové mapy pak pomohou k jasnému a přesnému stanovení ceny ve vaší lokalitě. Novinek ve verzi je ale mnohem více. Nové statistiky s vyhodnocením nákladů makléře na inzerci, změna u zadávání ceny, včetně zadávání cen v eurech, stahování poptávek z realitních serverů, uzávěrky makléřů a fakturace a další.

Níže si můžete přečíst všechny novinky s kterými za Vámi přicházíme podrobněji. Aktivace všech popsaných funkcí závisí především na typu verze vaší licence, tedy na tom, zda využíváte verzi Klasik, Easy nebo Start. V případě nejasností můžete o aktivaci těchto funkcí požádat svého obchodního zástupce nebo skrze váš realitní software v MENU „Nastavení – Nastavení systému“. Pevně věříme, že budete s novinkami spokojeni, a že jsme vaše potřeby tímto upgradem vyslyšeli.

TEAM Poski REAL

Poski REAL

Vybrali jsme pro vás to, co opravdu stojí za pozornost

Nová generace Poski REAL 4.0. je rychlejší, přehlednější a umožňuje pracovat ještě efektivněji. Máme pro vás řadu nových funkcí a v novém vizuálu.

 • Napojení na ČÚZK a stahování LV k obchodním případům, ale pozor, za jednotnou cenu bez ohledu na počet stránek
 • Tvorba cenových map pro přesné stanovení ceny u nabídky
 • Nová informační architektura, která systém rozjasní, zjednoduší a dá mu větší přehlednost
 • Vylepšili jsme vytváření webových stránek pro nemovitosti i makléře, které díky přímému napojení značně pomohou v marketingu i v GDPR
 • Úprava statistiky serverů s vyčíslením nákladů na inzerci

1. Změna zadávání nabídky a možnost stahování LVéček

Díky unikátnímu kreditovému systému máte nyní možnost přes přímé napojení na ČÚZK stahovat LVéčka. Tuto možnost máte hned v prvním kroku zadávání nabídky po vyplnění přesné adresy. Tuto funkcionalitu mohou využívat všechny RK za kredity nad rámec svojí instalace. Cena je 170 kreditů za jedno stáhnutí LV.

2. Tvorba cenových map

Nově využíváme cenové mapy společnosti CeMap pro přesné stanovení ceny nabídky. Možnostmi jsou dvě rychlá nacenění, pro stanovení základního odhadu ceny a také kompletní průzkum trhu a cenová mapa dané lokality v PDF.

3. Vyladěný vizuál CRM – Informační architektura

Celý náš software Poski REAL převléká kabát do tzv. Material designu – tedy nejpopulárnějšího designu, který zajišťuje sám Google. Co všechno je obsahem nového redesignu?

 • Úprava přihlašovací obrazovky
 • Vizuální změna celého layoutu administrace, kdy jsme provedli změny v nastavování zobrazení menu
 • Úprava hlavního dashboardu
 • Více možností, jak si vizuálně individualizovat celý systém
  • Až 5 barevných variant, včetně možnosti nastavení barevného vzhledu menu a záhlaví systému
  • Možnost fixování záhlaví systému
  • Možnost skrýt hlavní menu, když ho zrovna nepotřebujete
  • Lepší a snadnější práce se vstupními poli v rámci systému
  • Lepší čitelnost na menších monitorech
  • Zcela nové grafické efekty a animace
  • Upravili jsme také koncept výpisu nabídek, kdy je jasně oddělená sekce ovládání výpisu a výpis samostatných dat. Uživatel se tak již nebude ztrácet v nepřeberném množství informací.

Do tohoto designu jsou upraveny nejžádanější moduly systému Poski REAL. Další moduly se k Vám dostanou v rámci navazujících pravidelných aktualizacích, které pro Vás již připravujeme.

4. Vylepšení vytváření webu nemovitosti a webu makléře

Zde se žádné velké či razantní změny nerealizovali, pouze jsme celý systém zrychlili a vizuálně ještě více vyladili. Jedná se o velice využívanou marketingovou funkcionalitu pro zrychlení prodeje, respektive pro Vaši osobní propagaci.

5. Nové statistiky pro uzávěrky realitní kanceláře

Jedná se o drobnou, ale velmi praktickou úpravu. Data, která jsou vypsána v přehledu uzávěrek již máte nyní nově na jedné stránce ve statistikách, není tedy nutné se mezi záložkami překlikávat.

6. Úprava statistiky serverů s vyčíslením nákladů na inzerci

Pro každé připojení na realitní server můžete zvolit cenu jednoho inzerátu na jeden den inzerce. Z této částky se následně generují statistiky nákladů na inzerci na realitních serverech i po makléřích. Majitel realitní kanceláře tak má přehled kolik ho stojí celková inzerce a kolik inzerují daní makléři. Tento náklad se může promítnou také do uzávěrek makléřů pro fakturaci.

7. Nové videonápovědy v Poski REALu

Vylepšili jsme systém videonápovědy, které Vás provází celým systémem. Videonápovědy můžete najít jednak v sekci Nápovědy, ale také pod otazníkem v příslušném modulu. Poskáč Váňa Vám každý modul také podrobněji představí a seznámí se základním užíváním.

8. Vylepšení kanbanové tabule pro plánování

Tabule je upravena do nového Materials design, který přináší přehlednější zobrazení informací. Tím se Vám bude nejen lépe pracovat, ale budete mít přehled o jednotlivých činnostech.

9. Úprava náhledů nabídek, adresáře a uživatelů

Aby bylo na všechny důležité informace dostatek prostoru, přemístili jsme informace, statistiky a časové osy do hlavní záložky náhledu. Postupně upravujeme náhledy nabídek, makléřů a uživatelů tak, aby bylo co nejvýkonnější.

10. Napojení poptávek na iDnes a České Reality do modulu zprávy

Jste si jistí, že na daném webu nebo serveru je vaše nabídka pouze jednou? Určitě? Software za vás bude stav pečlivě kontrolovat, takže si můžete být jistí, že duplicitu rychle odhalíte.

Kontaktujte nás osobně

A to je z těch zásadních a větších úprav vše. V případě, že na nás budete mít jakékoliv dotazy, kontaktuje prosím svého obchodního zástupce. Rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Připomínáme, že všichni klienti, kteří mají pronájem licence, mají upgrade zdarma zahrnutý v měsíčním poplatku v rozsahu své licence. U odkoupených verzí je upgrade zpoplatněný po individuálním nacenění.

Víte o tom, že poski(y)tujeme také odborná školení? To, co je pro nás každodenní práce, pro vás shrneme a ukážeme na praktických a užitečných příkladech realitního softwaru Poski REAL. Více informací si můžete přečíst v našem přehledu školení.

Zpracoval:
Ing. Vladimír Vaněk a TEAM Poski REAL
Datum: 8.11.2019
Verze systému 4.0.

Objednejte si Poski REAL ve verzi KLASIK za cenu verze EASY a to na 12 měsíců! Měsíčně ušetříte až 1 300 Kč. Nabídka platí pro prvních 10

Získejte úspěšný realitní software!

Zaujaly Vás nové funkce naší nové verze?
Napište nám, rádi Vám je představíme osobně.

* :
: * :
* : * :
* :
fullname: fname: lname:
Položky označené * jsou povinné!