Menu Hlavní obsah

Vážení zástupci realitních kanceláří, naši partneři,
Nastartujte realitní trh společně s námi! Po koronavirových vládních opatření se život opět dostává do normálu. Víme, že v době karantény bylo pro makléře daleko obtížnější provozovat svou činnost. Proto jsme se rozhodli Vám to usnadnit a rozdat mezi vás 500 000 kreditů. Za kredity si můžete pořídit například web makléře nebo web nemovitosti, který se bude v době oživení realitního trhu určitě hodit. V karanténě jsme nezaháleli a pracovali na vylepšeních Poski REALU.

Tou největší novinkou je využití kreditového systému. Dříve mohla dobít kredity pouze centrála, v nové verzi si budou moct dobít kredit jednotlivé pobočky a dokonce i makléři. Navíc jsme zdokonalili systém vystavení faktur, které se budou vystavovat automaticky. Na fakturu už nebudete muset déle čekat, což oceníte Vy i Vaše účetní.

Níže si můžete přečíst všechny novinky, se kterými za Vámi přicházíme podrobněji. Aktivace všech popsaných funkcí závisí především na typu verze vaší licence, tedy na tom, zda využíváte verzi Klasik, Easy nebo Start. V případě nejasností můžete o aktivaci těchto funkcí požádat svého obchodního zástupce. Věříme, že s novinkami nové verze budete spokojeni a zároveň vám pomůže opět nakopnout realitní byznys.

TEAM Poski REAL

Poski REAL

Vybrali jsme pro vás to, co opravdu stojí za pozornost

Nová verze Poski REAL 5.0. je rychlejší, chytřejší a umožňuje pracovat ještě efektivněji. Hlavní novinkou a tahákem je propracovaný kreditový systém.

 • Kredity si teď může koupit nejen centrála, ale i celá pobočka nebo jednotliví makléři.
 • Automatické vystavení faktur po nákupu kreditů.
 • Přechod na nejnovější verzi PHP 7.4 zajistí lepší výkon.
 • Poski REAL je teď mnohem rychlejší - šetříme vám čas i peníze.
 • Nově můžete svou inzerci exportovat na vitio.cz a bydlisnami.cz.
 • Poptávky z realitních serverů budou chodit přímo do poptávek k nabídkám ve formě zájmů k dořešení.
 • Zdokonalili jsme stahování LV.
 • No a v neposlední řadě stále rozdáváme 500 000 kreditů a plno dalších zajímavostí.

1. Dokoupení kreditu pro uživatele pobočky

Dříve mohla dobít kredit pouze centrála. Nyní je kreditový systém rozdělený na 3 skupiny - Centrální kredit, kredit pobočky a kredit uživatele. Zároveň může administrátor systému nastavit, za které funkce systému a z jakého kreditu může uživatel kredit čerpat. Součástí je i automatická fakturace za zakoupený kredit. Vše jsme popsali do video návodů.

2. Zjednodušení výroby webových stránek nemovitosti a makléře

O tom, že je přímé napojení webových stránek na realitní software dobrou investici, není pochyb. Kromě možnosti naklikat si weby za pár minut přes jeden systém, propadne navíc kontakt poptávajícího ihned do Poski REALU. Nemusíte tedy klikat plno kontaktů ručně, vše udělá automat za Vás. Díky přímému napojení se jednoduše exportují realitní nabídky na web makléře anebo se u webu nemovitostí předvyplní údaje vyplněné u nabídky. Úspora času s prací je tak značná.

Nově jsme navíc značně zjednodušili výrobu webu nemovitostí a makléře. Zvládne to opravdu i člověk méně zdatný v oblasti počítačů, a pokud nemáte zájem trápit se s výrobou, nevadí. Připravíme Vám web nyní zcela ZDARMA za Vás (platí pro případ webu makléře). Ušetříte tak 3 900 Kč, za které weby pro klienty připravujeme.

3. Vylepšení developerského modulu

Málokdo ví, že systém Poski REAL umí spravovat také developerské projekty. Poski REAL je připravený tak, že je možné exportovat developerské projekty na vlastní webové stránky, anebo jednoduše ovládat projekty na nově vytvořených microsite.

Opět s přímým napojením na Poski REAL, tedy realitní data se exportují z Poski REALU a poptávky se importují do systému. S naší exkluzivní grafikou je pak možné mít i takovýto úžasný projekt - https://www.rezidence-liten.cz/

4. Upgrade PHP 7.1 na PHP 7.4

Společně s upgradem Poski REALu na novou verzi 5.0 přecházíme také na nejnovější verzi PHP. Co to pro vás znamená? Váš systém bude rychlejší, výkonnější, ale také daleko lépe zabezpečený. Také nám umožní pracovat na novinkách, které nám starší vývojové prostředí znemožňovalo. Už ve druhé polovině letošního roku tedy připravíme náborové formuláře online, podepisování smluv online anebo také napojení na katastrální mapu.

5. Zdokonalení stahování LV – dost cest na katastr

O možnosti, že díky našemu kreditovému systému máte možnost přes přímé napojení na ČÚZK stahovat LVéčka už víte. Tuto možnost máte hned v prvním kroku zadávání nabídky po vyplnění přesné adresy (případně z náhledu nabídky) anebo nově v modulu akvizice pro případy, které nemáte ještě aktivní. Tuto funkcionalitu mohou využívat všechny RK za kredity nad rámec svojí instalace. Cena je ale nově stanovená za 129 kreditů za jedno stáhnutí LV a to za jednotnou cenu bez ohledu na počet stránek na LV.

6. Rychlost systému

V rámci vylepšení systému jsme se zaměřili také na rychlost systému. Nyní bude vaše práce pohodlnější a ušetříte daleko více času.

7. Nové exportní můstky

Pomáháme vám s prodejem nemovitostí. Nově můžete své nabídky exportovat také na dva realitní servery. Prvním z nich je vitio.cz a druhým bydlisnami.cz. Export můžete nastavit v sekci “exporty - neaktivní realitní servery”.

8. Prodaná nabídka

Při převodu nabídky z rezervované do prodané je možné nabídku nechat označenou pro export na vlastní web na předem definovanou dobu. Nabídka se tak bude nadále zobrazovat na vašich webových stránkách mezi aktivními nabídkami s označením “prodaná”. Po uplynutí doby se nemovitost automaticky stáhne a nebude se dále zobrazovat.

9. Poptávky z realitních serverů přímo do poptávek

Velikou a zajímavou novinkou je napojení poptávek z realitních serverů. Když zájemce o nemovitost bude makléři reagovat prostřednictvím kontaktního formuláře na realitním serveru, dojde automaticky k vytvoření klienta a nového záznamu typu “zájem” k nabídce. Tato akce se poté zobrazí také na dashboardu v sekci “neplánované”. Klíčová je evidence poptávajícího ihned do systému, není nutné tedy nic přepisovat. Systém navíc dle telefonního čísla také pozná, jestli jste s kontaktem už někdy pracovali.

10. Další novinky verze Poski REAL 5.0

 • Možnost ponechat prodanou nabídku na serverech.
 • Soukromá poznámka pro uživatele - každý uživatel si může u nabídky vložit vlastní poznámku, kterou nikdo jiný nevidí.
 • Povinný parametr “Doba do” u rezervace - předejděte tak propadnutí rezervace.
 • CeMap – puštění funkce kompletní stažení cenové mapy – tržní ceny za 50 kreditů.
 • Zrušení už dnes neexistujících exportních můstků – reality123.cz, kup-nemovitost.cz a bytyadomy.cz
 • Reality Idnes – úprava exportu fotky dle poslední dokumentace Idnes.
 • Úprava synchronizace s Mailchimpem, kdy neseděl počet kontaktů v Poski REALu a na straně Mailchimpu, díky změně Mailchimpu.
 • Oprava vložení youtube kódu (tvar https://youtu.be/vrAU-IryawY se nesprávně náhodně validoval).
 • Úpravy hromadného exportování videí na Youtube. Kanál má limit 5 exportovaných videí denně (opatření Youtube).
 • Přidání příznaku (ikony) k fotce u referenčních nabídek v přehledu zakázek.
 • Úprava párování poptávek, zrušení hodnoty ne u výtahu.
 • Úprava zadání hodnoty DPH u družstevních bytů pro pronájem.
 • Oprava exportování videa, pokud bylo jedno video vloženo k více nabídkám.
 • Úprava vložení maximální fotografie na server Realingo.
 • Úprava cachování fotografii a tím snížení kapacity instalace.
 • Na Vaše přání je připraven nový, funkčnější vzhled protokolu o prohlídce.
 • Oprava exportu adresy projektu na realitní servery.
 • Upozornění na nepřečtené poptávky z webu (realitních serveru) v modulu zprávy
  - po přijetí poptávky ze serveru automaticky nastavit vlastníka zájemce na makléře nabídky.
 • Oprava zobrazení ceny v referencích u zobchodovaných nabídek.
 • Oprava nastavení dashboardu pro podřízené.
 • Úprava zobrazení lokality v přehledu nabídek.
 • Změna číselníků u nabídek, nově nelze v systému zadat nulté podlaží protože takové neexistuje je pouze nulté patro, ale to se v systému nezadává.
 • Změna u Srealit – můstek je nově zabezpečený dle požadavků Srealit protokolem HTTPS.

Kontaktujte nás osobně

A to je z těch zásadních a větších úprav vše. V případě, že na nás budete mít jakékoliv dotazy, kontaktuje prosím svého obchodního zástupce. Rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Připomínáme, že všichni klienti, kteří mají pronájem licence, mají upgrade zdarma zahrnutý v měsíčním poplatku v rozsahu své licence. U odkoupených verzí je upgrade zpoplatněný po individuálním nacenění.

Víte o tom, že poski(y)tujeme také odborná školení? To, co je pro nás každodenní práce, pro vás shrneme a ukážeme na praktických a užitečných příkladech realitního softwaru Poski REAL. Více informací si můžete přečíst v našem přehledu školení.

Zpracoval:
Ing. Vladimír Vaněk a TEAM Poski REAL
Datum: 5. 6. 2020
Verze systému 5.0

Získejte úspěšný realitní software!

Zaujaly Vás nové funkce naší nové verze?
Napište nám, rádi Vám je představíme osobně.

* :
: * :
* : * :
* :
phone: email: lname: fname:
Položky označené * jsou povinné!