Menu Hlavní obsah

Vážení zástupci realitních kanceláří,
dovolte nám představit další verzi Poski REALu – označenou jako 3.5. Níže v dokumentu jsou popsané klíčové změny softwaru od verze 3.4, protože jak naši klienti ví, každý měsíc vydáváme aktualizace softwaru a 2x ročně větší upgrade, který s sebou nese tento soupis všech průběžných aktualizací.

Důležitou součástí každé aktualizace jsou i aktualizace exportních můstků, které jsou naprosto klíčové pro správné fungování exportu vašich nabídek na realitní servery.

Aktivace všech níže popsaných funkcí závisí především na verzi typu Vaší licence, tedy to zda využíváte verzi REAL Klasik, Easy a nebo Start. V případě nejasností můžete o aktivaci těchto funkcí požádat svého obchodního zástupce nebo samozřejmě skrz realitní software v menu “Nastavení > Systém”.

Věříme, že budete s novinkami, které vznikají kvůli Vám, našim klientům spokojeni.

TEAM Poski REAL

fb

Výběr nejvýznamnějších změn v nové verzi

V softwaru proběhla celá řada užitečných aktualizací, tímto bychom Vás rádi seznámili s těmi nejužitečnějšími. V dalších řádcích si tedy můžete přečíst soupis změn, které vznikly mezi poslední verzí 3.4 a naší novou aktuální verzí 3.5. Všichni klienti, kteří si Poski REAL pronajímají, mají systém aktuální, včetně všech posledních funkcionalit.

1. Změna hlavního Dashboardu

Připravili jsme pro realitní kanceláře změnu úvodního Dasboardu. Nově je možné si nastavit jednotlivé boxy přesně na míru každého uživatele. Přidali jsme také několik nových statistických grafů a dalších důležitých informací s proklikem do daného modulu.

1

2. Synchronizace kalendáře a kontaktů s Google účtem

Ve verzi 3.5 přinášíme inovaci v podobě propojení Vašeho kalendáře a kontaktů s Google účtem Vám velice usnadní a zjednoduší nejen práci, ale i firemní komunikaci. Tato funkce vznikla na četná přání našich klientů. Díky tlačítka “sdílet” jednoduše propojíte software s Vaším Google účtem. Poté stačí kliknout na červenou ikonku synchronizace a Váš kalendář nebo kontakty se propíší do systému Poski Real, jak jednoduché, že? Tím budete mít vždy komplexní a ucelený přehled o Vašich denních plánech. Jako nadřízený uživatel v Poski

REALu, budete moci jednoduše plánovat záznamy, čas nebo denní harmonogram Vašich makléřů.

Je možné, že pro první napojení díky změnám Google bude nutné kontaktovat naší technickou podporu. Google od 11.5.2017 všechny změny centrálně autorizuje

2

3. Revize přehledů – přehled nabídek

Zrevidovali jsme záložky, nejvýrazněji v přehledu nabídek. Úprava vznikla kvůli tomu, že v minulém přehledu byly časté dotazy na neaktivní nabídky, které byly hůře k nalezení v pravé části. Nově, jsou záložky přidány na jednu hlavní úroveň, ale jsou přehledněji rozřazeny dle stavu nabídky. Nabídky tak můžete sledovat v kategoriích aktivní, rezervované, prodané, archivované a ke schválení.

V podúrovni každé ze záložek lze pak najít rozšíření dle hierarchie uživatelů a ostatních vlastností každé nabídky.

POZOR !!! S touto úpravou už nenaleznete v softwaru modul smlouvy. Protože se smlouvy vážou k nabídkám, jednotlivé případy budou rozdělené v daném stavu nabídky. Informace například k rezervaci, tak bude evidovaná pod danou nabídkou, nikoli pod vlastním číslem. Jedná se tedy o větší, ale logickou úpravu.

3

4. Modul nastavení skupin a práv uživatelů

vá funkce, která Vám umožní přizpůsobit si systém dle vnitřní firemní struktury a Vašich vlastních firemních procesů. Také po této funkcionalitě naši klienti hodně volali.

živatelské skupiny lze upravovat, rozšiřovat nebo přidávat a to až na 10 skupin. V tomto modulu uvidíte také přehled všech uživatelů a uživatelských skupin, můžete měnit pobočku, předávat nabídky na jiné uživatele apod

Nově lze také měnit práva k jednotlivým uživatelským úrovním. Pokud nevyhovují práva například ke skupině makléř, lze si je jednoduše nastavit.

Tuto funkcionalitu naleznete v menu uživatele – uživatelská práva.

4 5

5.Vylepšení statistik inzerce

Díky novým statistikám budete mít nyní kompletní přehled nad výkonem a efektivitou své inzerce na vybraných serverech. Ve vrchní části je umístěn filtr, kde si jednoduše nastavíte sledované časové období. V této části si také můžete jednoduše nastavit, zda chcete sledovat statistiky ze všech serverů nebo z jednoho konkrétního. Přidávat budeme průběžně další servery, které vykazují zajímavá čísla.

Statistiky naleznete v náhledu nabídky pro každou konkrétní nabídku nebo v menu statistiky pro všechny nabídky v portfoliu dané realitní kanceláře

Sledovat můžete

  • Počet zobrazení Vaší inzerce
  • Cenu za inzerce celkem
  • Cenu konkrétní inzerce
  • Cenu za zvýhodnění inzerce (topování)
6

6. Export dražeb a aukcí

Při zadávání nové nabídky je možné nově vybrat také nový typ - export dražeb. Stačí jednoduše vybrat typ nabídky “dražba dobrovolná”, “nedobrovolná” a tím můžete tento typ nabídky exportovat.

Dražby lze exportovat na Sreality.cz, do budoucna však bude rozšířena i podpora dalších realitních serverů. Rozdíl mezi aukcí a dražbami je ten, že právě dražby mají mnoho parametrů povinných

Všichni naši klienti budou mít možnost si dražby i aukce zadat v softwaru Poski REAL, ale zobrazení na webu bude možné jen u nejnovějších verzí webových stránek.

Pakliže máte zájem o exporty dražeb, budeme rádi za Vaše reakci. Můstky rozšíříme podle zájmů RK.

8

7. Nový modul nápověda a veřejný pomocník s Poski REALem

Jedná se o zcela novou veřejnou webovou stránku, kde jsou umístěny jednotlivé nápovědy k systému a především často řešené otázky a odpovědi našich klientů. Nápovědu je možné také rozkliknout z každého modulu po kliku na ikonu otazníku.

Nový web v podobě veřejného pomocníka můžete najít na info.poskireal.cz

9

Jaké jsou výhody pomocníka?

  • Veřejný pomocník je pro všechny zcela ZDARMA,
  • Úspora času a Vašich peněz investovaných do technické podpory,
  • Integrace do Poski REAL do jednotlivých akcí.

8. Automatická synchronizace i stavu nabídky

Verze 3.5. přináší také lepší přehled o neveřejnosti nabídky. O tom zda je nebo není nabídka viditelná, můžete být Vy nebo Vaši makléři informováni e-mailem, ikonou v náhledu nabídky nebo ikonou u exportního připojení. Servery mohou nabídku ze svého portfolia z různých důvodů vyřadit (například duplicity) tato ikona Vás o tom bude informovat. Pro všechny nabídky je synchronizace možní – exporty – akce – synchronizace

10 11

9. Synchronizace se službou Mailchimp

Upravili jsme způsob odesílání newsletterů. Díky modulu newsletter lze nyní synchronizovat všechny Vaše kontakty se službou Mailchimp, který je v Poski REALU využíván pro odesílání hromadných zpráv tzv. newsletterů. Lze na přání napojit i na jinou službu. Jednoduše si tedy tlačítkem “synchronizovat” nahrajete veškeré Vaše kontakty do Mailchimpu a můžete rozesílat novinky všem svým zákazníkům. Náš jednoduchý návod (viz.níže) Vás provede každým krokem celé synchronizace.

Poté v záložce Klienti > Moje vyberete tlačítko synchronizovat kontakty. Tím zajistíte jednoduchý přesun veškerých Vašich kontaktů, na které můžete zasílat jakákoliv sdělení nebo novinky z Vaší společnosti.

12 13

Synchronizaci je vždy nutné nastavit kliknutím na zelené tlačítko “synchronizovat”.

14

10. Textový editor pro texty v editaci pobočky

V nové verzi 3.5 můžete skrz textový editor jednoduše editovat pole Poznámka, dostupnost a umístění. Díky nového editoru můžete tedy jednoduše formátovat písmo, měnit řádkování a další. Je možné zdV nové verzi 3.5 můžete skrz textový editor jednoduše editovat pole Poznámka, dostupnost a umístění. Díky nového editoru můžete tedy jednoduše formátovat písmo, měnit řádkování a další. Je možné zde také nahrát obrázky, měnit zarovnání nebo například vkládat odkazy.e také nahrát obrázky, měnit zarovnání nebo například vkládat odkazy.

15

11. Revize zadání nabídky

Díky revizi zadávání nabídek došlo ke značnému zjednodušení a zpřehlednění informací u nabídky

Jako první významná změna je revize zadávání adresního bodu nabídky. Pomocí RUIAN našeptávače jsme vylepšili a zjednodušili zadávání adres. Stačí napsat pár písmen a vyhledávač Vám ihned poskytne nabídku možných adres či lokalit.

16

Změnili jsme také názvy a vizuální styl pohybu jednotlivých kroků u zadávání zakázky. Nemalou změnou prošlo zadávání exportů a hlavně zadávání klienta – majitele nabídky, které je nově řešeno pouze jedním řádkem.

17

12. Přehled a možnost odstranit nepotřebné soubory

Funkce odstranění nepotřebných souborů je velmi důležitá pro majitele, či administrátory PR. Díky této funkci můžete data průběžně mazat a tím ušetřit za kapacitu webhostingu – svém prostoru, který máte v rámci licence.

Přes nastavení se dostanete do podzáložky obsazené místo, kde uvidíte přehled o vašich aktivních i archivních nabídkách a uživatelích. Na právě straně pod celkovým přehledem pak vidíme souhrn předplacené kapacity a zbývajícího volného místa.

18

V případě zájmu o provedení aktualizace nebo zájmu o konzultaci kontaktujte naše obchodní zástupcV případě zájmu o provedení aktualizace nebo zájmu o konzultaci kontaktujte naše obchodní zástupce. Rádi vám poradíme a pomůžeme!e. Rádi vám poradíme a pomůžeme!

Připomínáme, že všichni klienti, kteří mají s pronájem licence mají upgrade zdarma zahrnutý v měsíčním poplatku v rozsahu své licence. U odkoupených verzí je upgrade zpoplatněný po individuálním nacenění.

Máte zájem o upgrade svého programu na novou verzi 3.5?

>> Požádat o upgrade nebo další informace <<
Workshop GDPR