Menu Hlavní obsah

Spuštění do týdne, propojení skrze standardní XML

Pro realitní kanceláře, které požadují pouze realitní software a o webové stránky nemají zájem (například protože jim stačí pouze exportovat na realitní servery), jsme připravili i tuto možnost.

Výhodou tohoto řešení je rychlé zprovoznění realitního softwaru (backend). Zdlouhavější práce na propojení s webovými stránkami pak už čeká na společnost, která bude zařizovat samotné webové stránky.

Webové stránky bez realitního software

Jak dostat data z Poski REALu do webových stránek?

K propojení slouží standardní feed ve formátu XML. Data se posílají zhruba 1 krát až 2 krát denně (určitá nevýhoda oproti propojení na webové stránky od nás). Napojení feedu může být poměrně náročné, proto vždy doporučujeme, aby si klient ověřil, že vybraný dodavatel napojení 100% zvládne a má potřebné zkušenosti s přípravou realitních webů.

Realitní software bez webových stránek lze pořídit pouze formou pronájmu licence (měsíční platby). Odkup řešení v tomto případě není možný.

Hlavní výhody

rychlé zprovoznění softwaru
výhodná cena

Hlavní nevýhody

větší náklady s napojením softwaru na webové stránky
riziko nekompatability softwaru a webových stránek (vysoké nároky na dodavatele webu)
možné problémy s filtrováním a zobrazením nabídek na webu
nabídky zadané v softwaru se na webu zobrazují se spožděním

Pokud z vašeho pohledu převažují nevýhody nad výhodami tohoto řešení, doporučujeme vám zvážit pořízení komplexního řešení (web+realitní software). Tuto variantu doporučujeme.

Nezávazná poptávka

Pokud máte jakýkoli realitní dotaz, nebo problém, či jen požadujete návštěvu našeho zástupce, prosím kontaktujte nás. Obratem se s Vámi spojí naši pracovníci.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!