Menu Hlavní obsah

Získejte maximum! Zvolte nejlepší řešení pro realitní kancelář

Následující řádky jsou určeny pro realitní kanceláře, které mají zájem o komplexní realitní řešení, tedy realitní software včetně nových webových stránek. Toto řešení doporučujeme většině realitních kanceláří.

Výhodou tohoto řešení je to, že jak software, tak webové stránky získáte od jednoho dodavatele. Díky tomu můžeme zaručit 100% kompatibilitu webových stránek a realitního softwaru a nejlepší poměr cena / výkon. Napojení realitního software na stránky vyrobené jiným dodavatelem se může v některých případech pořádně prodražit.

Velkou výhodou tohoto řešení je i to, že nedochází k prodlevě mezi zadáním nabídky do realitního softwaru a zobrazením na vlastním webu. Synchronizace se provádí okamžitě.

Komplexní řešení pro realitní kanceláře

Proč zvolit toto řešení?

Nabídky zadané do realitního softwaru se ihned objeví na vašich stránkách. S výrobou stránek pro realitní kanceláře máme dlouholeté zkušenosti a můžeme nabídnout grafický návrh na míru i speciální funkce stránek pro realitní kanceláře (inteligentní hledání, pokročilé filtrování apod.), které u jiných firem nenajdete.

Vývojový tým Poski REALu tvoří ideální mix specialistů na technologie a lidí, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti realit. Neustále reagujeme na vývoj trhu, sofware i webové stránky průběžně vylepšujeme podle praktických poznatků z práce realitních kanceláří, respektive jejich makléřů. Čerpáme z praxe, známe realitní trh.

Naše realitní řešení si můžete zakoupit nebo pronajmout v rámci jednoho z balíčků Start, Easy a Klasik, nebo zvolit cestu naprosto individuálního řešení.

V případě zájmu pro vás můžeme zajistit i samostatné webové stránky pro realitní kancelář nebo realitní software bez webových stránek.

Hlavní výhody této varianty

nejlepší poměr cena / výkon (ušetříte)
komplexní řešení od jednoho dodavatele (software, web, doména, hosting)
nemusíte jednat s dvěma subjekty
okamžitá aktualizace zadaných nabídek na webu
moderní webové stránky s profesionální grafikou

Hlavní nevýhody této varianty

příprava projektu zabere 2 až 4 týdny od schválení grafiky

Nezávazná poptávka

Pokud máte jakýkoli realitní dotaz, nebo problém, či jen požadujete návštěvu našeho zástupce, prosím kontaktujte nás. Obratem se s Vámi spojí naši pracovníci.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!