Menu Hlavní obsah
Realitní software verze 3.2

Ještě než vám představíme nejvýznamnější změny a novinky v nové verzi, rádi bychom vám poděkovali za řadu podnětů a postřehů, díky kterým můžeme náš program neustále vylepšovat. Řada vylepšení a novinek v této verzi vychází právě z nich.

Máte zájem o upgrade svého programu na novou verzi 3.2?

>> Požádat o upgrade nebo další informace. <<

1.Export nabídek na Facebook

Facebook každý den navštěvuje 2 miliony návštěvníků z České republiky. Takovou návštěvností se nemůže pochlubit ani největší realitní server u nás. Exportujte na Facebook a získejte nové zájemce pro své nemovitosti!

ilustrační obrázek

2.Zrychlení práce s programem o více jak 30 % díky X-Cache

Poski REAL neustále vylepšujeme a zároveň optimalizujeme tak aby práce v něm byla co nejsvižnější a maximálně pohodlná. Nová verze přináší výrazné zrychlení odezvy programu díky rozsáhlé optimalizaci využívaných technologií.

ilustrační obrázek

3.Nové přehledy v modulech

Vylepšené přehledy přináší celou řadu novinek, které výrazně zpříjemní práci s programem. Ve verzi 3.2 jsou připravené nové přehledy v modulech uživatele, poptávky, dokumenty, a projekty. Na základě vašich připomínek doladíme přehledy i pro ostatní moduly do následující verze 3.3. Budoucí podoba přehledů v následující verzi je tedy jen na vás, budeme rádi za vaše postřehy a připomínky.

Možnost individuálního nastavení přehledu

Každý přehled v nové funkcionalitě si nově může uživatel nastavit dle svého přání (zobrazení konkrétních sloupců, výchozí řazení, zobrazení rychlého náhledu) a jeho volba zůstane uložena i pro jeho budoucí práci v programu.

V přehledech je zapracovaná i nová navigace, která se svým způsobem podobá prostředí Google. Editovat záznamy je tak nově možné jak v daném řádku záznamu (pokud si uživatel nastaví možnost editace v řádku), tak také v hlavní horizontální liště. Horizontální lišta nově slouží jako místo pro editaci záznamů, umístění ovládacích prvků nebo nápovědy.

Rychlý náhled uživatele pro úsporu času

Stačí označit konkrétního uživatele a bez nutnosti přechodu do jeho profilu okamžitě v pravém sloupci programu uvidíte jeho základní údaje. Na obrázku výše můžete vidět i novou navigační horizontální lištu.

ilustrační obrázek

Více možností zobrazení pro příjemnější práci

Nevyhovuje vám klasické zobrazení uživatelů v tabulce? Nově lze nastavit zobrazení ve stromu (lze vidět uživatele i uživatele pod ním) nebo v mřížce.

Další novinky v přehledech:
  • učení možnosti řazení záznamů
  • změna zobrazení přehledů s podrobnostmi nebo bez
  • nastavení zobrazení záznamů v tabulce
  • možnost nastavení počtu sloupců s informací, jak nastavení ovlivní rychlost systému
  • Nové přehledy jsou tak podstatně rychlejší a také velice moderní.

Budeme rádi, pokud naši klienti odpovědí na tyto dvě otázky:
1. Vyhovuje Vám styl nových přehledů, chybí Vám v něm něco?
2. Jaké informace v každém modulu očekáváte v případě zobrazení rozšířeného přehledu?

4.Vylepšený náhled uživatele

Všechny důležité informace o konkrétním uživateli nyní najdete přehledně na jednom místě.
Stačí využít inovovaný přehled uživatele, který nabízí základní informace o uživateli, přehlednou mapu s jeho působením a důležité statistiky o počtu klientů, nabídek, topování a prodaných nebo rezervovaných nabídek.

ilustrační obrázek

5.Časová osa pro váš dokonalý přehled

Sledování obchodního případu nikdy nebylo snadnější. S novou funkcí časové osy uvidíte celou historii konkrétního případu na jednom místě. Jasně, přehledně a názorně.

U kupní smlouvy můžete sledovat všechny předchozí kroky (nabídka, rezervace…) u uživatele vše od jeho vytvoření až po případnou výpověď. Časová osa je k dispozici u nabídky, rezervace, kupní smlouvy a uživatele.

Časová osa je zapracovaná ve všech hlavních modulech, jako jsou poptávky, nabídky, uživatelé klienti apod. Sledování průběhu práce se záznamem tak nikdy nebylo snadnější.

ilustrační obrázek

6.Vylepšené statistiky zobrazení nabídek

U nabídky můžete sledovat její úspěšnost a atraktivitu. Dozvíte se, kolikrát byla zobrazena na webu i na Sreality.cz, zda a kolikrát návštěvníci využili kontaktní formulář nebo přehráli video. V případě exportu na Sreality můžete sledovat celkové náklady za inzerci i topování.

Vybrané údaje můžete díky funkci „ohlasy nabídek“ velmi jednoduše stiskem jediného tlačítka zaslat i klientovi, který tak bude mít dokonalý přehled o tom, jak jeho nemovitost prezentujete.

ilustrační obrázek

7.Ohlasy nabídek

Ohlasy nabídek je nová funkcionalita pro komunikaci makléře s majitelem nemovitosti. Velice jednoduchým způsobem je tak možné odeslat informaci o průběhu inzerce zakázky na serveru Sreality a vlastním webu.

Nová funkce funguje pouze při napojení Poski REALu na webové stránky od Poski.com, což je mimo jiné i další důvod proč se webové stránky od nás vyplatí.

Další servery budeme do ohlasů postupně přidávat.

8.Vylepšený kalendář (makléřská tabule)

Oblíbený plánovací kalendář dostal v nové verzi celou řadu vylepšení. Pro lepší přehlednosti přibyl měsíční mini kalendář, který usnadní orientaci v delším časovém období. Z důvodu přehlednosti přibyla i speciální část pro zobrazení nadcházejících událostí.

ilustrační obrázek

9.Cloud REAL sdílení nabídek mezi realitními kancelářemi

Nemůžete pro svého klienta najít vhodného kupce nebo nájemníka? Nově lze konkrétní nabídky sdílet vybraným realitním kancelářím využívajícím Poski REAL. Nabídku stačí označit, vybrat realitní kanceláře a sdílet. Nabídka se posléze zobrazí vybraným kancelářím v Poski REALu i s kontaktem na makléře a konkrétní realitní kancelář. Nejedná se tak o zobrazení všech záznamů, ale pouze zobrazení části méně citlivých dat.

Jedná se o absolutní novinku, které předcházel 7 měsíční vývoj. Komponenta sdílení je velice složitá, proto jsme pro zájemce o testování sdílení připravili tuto funkcionalitu ve verzi 3.2 zcela zdarma.

Využijte možnost otestování této funkce ve zkušební verzi zdarma. Vybrané realitní kanceláře, které budou novou funkci aktivně testovat, ji mohou posléze získat k užívání zdarma na neomezeně dlouhou dobu.

10.Neveřejné fotografie u nabídek

U nabídek lze nově pracovat s více sadami fotografií a lze zvolit, které z nich budou a které nebudou veřejné a tím pádem viditelné na webu a na realitních serverech. U dlouhodobějších nabídek tak lze pracovat např. s letní a zimní sadou fotografií.

Upravena byla rovněž komponenta na nahrávání fotografií (vylepšená komprimace fotografií). Vylepšením rovněž prošlo nastavení pozice loga / vodotisku kanceláře a jeho rozostření.

11.Revize poptávek

Poptávky jsou připraveny v novém přehledu, který je popsán v dokumentu výše.

Rychlý náhled poptávky

Stačí označit konkrétní poptávku a bez nutnosti přechodu do jejího detailu okamžitě v pravém sloupci programu uvidíte její základní údaje. Funkce využívá nového přehledu. Data v rozšířeném přehledu budeme upravovat dle vašich připomínek.

Nové možnosti párování poptávek

Nově lze poptávky párovat i dle druhu objektu, přítomnosti výtahu nebo balkonu. Novinkou je také nové označení více subtypů nemovitostí.

Více možností pro zadání poptávky

Úpravu doznalo zadání poptávajícího klienta, stejně, jako tomu je u ostatních modulů.

Poptávky lze v nové verzi zadat i korunách za m2. Klient tedy nemusí hledat konkrétní dispozici, nebo rozměry, ale můžete zadat i očekávanou cenu za m2.

12.Novinky na webu za příplatek

PENB – energetické štítky 2.0

Od 1. 7. 2015 vznikla pro realitní kanceláře povinnost označení nabídek energetickými štítky. Poski REAL štítky od verze 3.1 podporuje. Vylepšená funkce štítků umožňuje u konkrétní nabídky nastavit, v jaké formě se má štítek zobrazovat, zda v textové nebo grafické. Textový popisek v parametrech nabídky je vhodnější v případě, že nemovitost není příliš úsporná a tuto informaci nechceme příliš zvýrazňovat použitím grafického prvku.

Místa v okolí

Dle našeho interního průzkumu patří okolí bytu nebo domu mezi zásadní faktory podle, kterých se uživatelé rozhodují, zda je pro ně nemovitost zajímává. Nová funkce místa v okolí umožňuje získat dokonalý přehled o umístění nemovitosti vzhledem k nejbližší škole, restauraci nebo lékaři. Vše je zobrazeno na přehledné mapě.

ilustrační obrázek