Menu Hlavní obsah

Vážení zástupci realitních kanceláří,
Rádi bychom vám představili novou verzi našeho oblíbeného realitního softwaru, která jako vždy, přináší spoustu novinek a vylepšení, která výrazně zpříjemní práci s programem.

Důležitou součástí každé aktualizace jsou i aktualizace exportních můstků, které jsou naprosto klíčové pro správné fungování exportu vašich nabídek na realitní servery.

Aktualizace našeho programu provádíme zhruba 2 x ročně a minimálně jednou za rok doporučujeme aktualizaci programu provést každé realitní kanceláři. Jen tak můžeme garantovat kompatibilitu všech funkcí a splnění aktuálních legislativních požadavků.

Realitní software verze 3.3

Ještě než vám představíme nejvýznamnější změny a novinky v nové verzi, rádi bychom vám poděkovali za řadu podnětů a postřehů, díky kterým můžeme náš program neustále vylepšovat. Řada vylepšení a novinek v této verzi vychází právě z nich.

Máte zájem o upgrade svého programu na novou verzi 3.3?

>> Požádat o upgrade nebo další informace. <<

Cloud REAL - franšíza založená za 5 minut a zcela Zdarma

Uvažujete se založením vlastní realitní franšízy? Jejda, to je peněz co to stojí, že? Máme pro Vás jiné a podstatně levnější řešení.

Vyzkoušejte s námi jedinečnou možnost sdílet jednoduše své nabídky v systému MLS Cloud REAL s jinou Vámi vybranou realitní kanceláří. Zvýšíte tak podstatně rychlost prodeje Vámi nabízené nemovitosti a dosáhnete podobného efektu, jako u franšízového způsobu spolupráce. V některých lokalitách v ČR je tato funkcionalita velice poptávaná a vhodná také pro nezveřejněné nabídky, které nemohou být veřejně exportovány na realitní servery.

A co to vlastně Cloud REAL je?

Cloud REAL je samostatný modul v systému Poski REAL. Pokud je v instalaci aktivován, může daná realitní kancelář libovolně označenou nabídku uvolnit do tohoto MLS modulu Cloud REAL.

V praxi to pak znamená, že danou nabídku v omezené podobě mohou sdílet jiné realitní kanceláře, které využívají realitní software Poski REAL. Nabídku stačí v systému označit, vybrat partnerské realitní kanceláře a sdílet. Nabídka se posléze zobrazí vybraným kancelářím v Poski REALu i s kontaktem na makléře a konkrétní realitní kancelář. Nejedná se tak o zobrazení všech záznamů, ale pouze zobrazení části méně citlivých dat.

A to navíc zdaleka není všechno

Cloud REAL nabídky v Cloud REALu se propisují také do poptávek. Jednoduše tedy zadáte poptávku Vašeho poptávajícího klienta a systém Vám řekne, jestli k ní je vhodná nějaká Vaše nabídka, nebo nabídka jiné RK, která je v programu Cloud REAL.

ilustrační obrázek

Změna vytvoření nových exportních můstků

Od verze 3.3 přicházíme s novinkou. Exportním můstky si může každý uživatel, který má potřebné oprávnění v systému nastavit sám, práce se tak značně zjednoduší. Odpadne sice naše kontrola, jestli exportní můstky fungují správně, nicméně v případě zhlédnutí video nápovědy bude velice jednoduché všechna nastavení udělat samostatně, bez naší asistence. I nadále bude samozřejmě možné využívat služeb naší podpory.

ilustrační obrázek

Nové přehledy pro rezervace, kupní smlouvy, exporty a aktivity

Vylepšené přehledy přináší celou řadu novinek, které výrazně zpříjemní práci s programem. Ve verzi 3.3 jsou připravené nové přehledy v modulech rezervace, kupní smlouvy, exporty a aktivity.

ilustrační obrázek

Vylepšená časová osa pro váš dokonalý přehled o aktivitách makléřů

Sledování aktivit jednotlivých makléřů nikdy nebylo snadnější. S novou funkcí časové osy uvidíte všechny aktivity konkrétního makléře v systému na jednom místě. Jasně, přehledně a názorně.

U makléře můžete sledovat jednotlivé aktivity včetně jmen klientů. K jednotlivým aktivitám navíc lze přidávat i komentáře.

ilustrační obrázek

Jedeme za Vámi - pražské školení ovládání Poski REALu

Na základě připomínek klientů, připravujeme první veřejné školení Poski REALu. To proběhne na přelomu dubna/května letošního roku. Podrobnosti a přesný termín, Vám jako vždy zašleme, nejpozději do 14 dní, ale už nyní, pokud máte o školení zájem, je možné předběžně objednat účast Vašich makléřů. Cena minimálně 4 hodinového školení nepřesáhne za osobu 400 Kč a kapacita bude omezená.

A co bude náplní školení?

  • ovládání systému Poski REAL - praktické ukázky
  • ukázky používání jednotlivých modulů
  • Cloud REAL MLS – aneb udělejte si franšízy za 5 minut
  • další směřování Poski REALu a jeho další vývoj
  • dotazy klientů
  • kam se vyvíjí webové stránky a proč je mít
  • co je to SEO a jeho nejčastější mýty

Ze strany Poski.com očekáváme účast minimálně 4 členů z týmu Poski REAL. Věříme, že si uděláte čas a naše školení navštívíte.

ďábelská červnová akce