Menu Hlavní obsah

Konkurence na realitním trhu je obrovská, a proto je nutné nepodceňovat vystupování Vaší firmy na internetu. Klienti realitních kanceláří totiž stále více hledí na komplexnost nabízených služeb, ale také na celkové vizuální vystupování firmy. Realitní práce je obchodní činnost a v obchodu platí staré známé motto „vybírej očima“.

Nejschůdnějším řešením a nejlevnějším řešením, jak být na internetu vidět, je mít kvalitní webovou prezentaci s intuitivním hledáním a dobrým grafickým zpracováním. Přitom opravdu nezáleží na velikosti realitní kanceláře, i malá by měla vystupovat profesionálně.

Naše zaměření je opravdu široké. S námi můžete spolupracovat na všech službách, nebo jen na jedné z nich.

Jaké služby pro realitní kanceláře je tedy možné u nás využívat?

Navržení firemní identity (CI)

Vytváření firemní identity by mělo předcházet tvorbě webových stránek. Vždyť právě logo je to, co si Vaši noví i stávající klienti zapamatují nejdříve. Je známo, že udělat dobrý první dojem je důležité. Pokud tomu tak není, těžko budete Vaše klienty přesvědčovat, že jste ti praví profesionálové. Nabízíme Vám kompletní služby při vytváření firemního designu. Navrhneme Vám logo, připravíme hlavičkové papíry, složky, vizitky, případně další tiskoviny.

Webdesign, webovou grafiku

Kvalitní a profesionální webová prezentace je nutností pro dobře prosperující firmy, tedy i pro realitní kanceláře. Je také důležitým bodem pro upoutání pozornosti potencionálních zákazníků. Nepodceňujte kvalitu a vzhled Vašich www stránek. Dobře postavený web realitní společnosti nám už nejednou dokázal, že umí přivést na internetové stránky až o 70 % klientů více. A to není zanedbatelné množství. Kontaktujte nás a my ve spolupráci s Vámi vytvoříme moderní webovou prezentaci – Váš kvalitní obchodní nástroj.

Realitní program Poski REAL

Pro podnikání je dnes velice důležitý čas. Realitním kancelářím se ho dostává poskrovnu. Neustálé prohlídky se zájemci, vrtochy majitelů nemovitostí i kupujících vás obírají o čas. Proto je nezbytně nutné automatizovat základní firemní procesy. Jako je například export na realitní servery, kterých je v České republice přes 100. Vaší pravou rukou v kanceláři a nejlepším makléřem, který má procesy zautomatizované, tak může být realitní program Poski REAL.

SEO, PPC a Internetový marketing

Dnes stále modernější pojem, za kterým se může skrývat spousta nástrojů a služeb, které Vám dopomohou k dosažení dobrých obchodních výsledků. Chcete dosáhnout toho, že se Vaše stránky budou objevovat na předních pozicích ve vyhledávačích? Zajímá Vás, kolik klientů Vaše www stránky navštíví? Potřebujete vědět, jak rozumně investovat? Rádi Vám poradíme i v této oblasti a zajistíme kvalitní propagaci, PPC, a SEO www stránek.

Inzerce na serveru Black reality

V inzerci platí nepsané pravidlo, že každá inzerce je správná a bude mít větší či menší efekt. Je jen nutné se správně rozhodnout. Je nám potěšením, že Vám i v této oblasti můžeme pomoci a to v případě spolupráce inzercí na známém realitním serveru Black reality. Kromě poradenství, jaké servery jsou dnes trendy Vám tedy zajistíme i inzerci na tomto serveru zcela Zdarma.

Poradíme Vaší realitní kanceláři komplexně - od vlastního návrhu loga až po složité propojení realitního programu s různými servery. Naší hlavní výhodou je individuální přístup k Vám, zákazníkům, kterých si vážíme.

Proč tedy spolupracovat právě s námi?

 • Dlouholeté zkušenosti:
  Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou www stránek, o čemž svědčí více než 1000 spokojených zákazníků. Na trhu jsme již 10 let a máme v plánu na něm nadále zůstat.
 • Kvalitní práce:
  Kvalitní webdesign a grafické zpracování Vašeho projektu je pro nás samozřejmostí. Práce na míru podle Vašich požadavků je naší předností.
 • Vývoj Poski REAL:
  Reagujeme na Vaše potřeby a program stále aktualizujeme. Znalosti a praxe s prací portály nás řadí mezi opravdové odborníky v realitní internetové problematice.
 • Komplexní poradenství:
  Umíme Vám poradit a navrhnou řešení, kde a jak Vaši kancelář propagovat. Sestavíme celý projekt, včetně navržení inzerce, zakoupení domény, přípravu a provozování webhostingu. Zálohy a ochrany dat.
 • Orientace na trhu:
  Orientujeme se v on-line prostředí realitních serverů. Nemůžeme sice Vaši nabídku prodat, ale umíme ji na internetu efektivně propagovat. Jsme provozovatelem serveru Black reality. Vaše nabídky tedy aktivně propagujeme, a to v ceně výroby www projektů.
 • Cenová politika:
  Nabízíme odpovídající cenovou politiku, a to i pro nejmenší realitní kanceláře. V našich cenových balíčcích si vybere samostatný makléř, realitní kancelář i větší realitní sítě a franchizy čítající desítky makléřů .

Nezávazná poptávka

Pokud máte jakýkoli realitní dotaz, nebo problém, či jen požadujete návštěvu našeho zástupce, prosím kontaktujte nás. Obratem se s Vámi spojí naši pracovníci.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!