Menu Hlavní obsah

Myslíte si, že papírové nástěnky ve výlohách pro prezentací realitních nabídek jsou už v dnešní, moderní, digitální době nedostačující? Pak jste zde správně a čtěte dále. Poski.com s.r.o, která pro Vás připravuje kompletní známé realitní řešení (webdesign, realitní software, realitní server Black reality), rozšiřuje portfolio služeb o digitální panely pro vizualizaci Vaší nabídky. Se společností Ki-Wi Digital s.r.o. Vám představuje nejmodernější reklamní a informační médium – bezdrátové digitální LCD obrazovky včetně on-line řídící aplikace.

Rozhraní panelu

Co jsou digitální realitní nástěnky?

Chtěli by jste lépe a atraktivněji využít svou výlohu pro účinnější prezentaci Vašeho porfolia nemovitostí? Umístněním digitální obrazovky za výlohou získáte pozornost kolemjdoucích, a představíte jim Vaši nabídku v na oko příjemném formátu. Samozřejmě můžete kolemjdoucím sdělovat i jiné reklamní informace tímto jednoduchým způsobem.

Proč digitální obrazovky?

Jsou hodnoceny jako zajímavější, než papírová reklamní a informační média, dosahují dvojnásobné efektivity v dopadu na Vaše zákazníky. Obsah se dá měnit dle potřeby jedním klikem myší z kanceláře či domova. Můžete jednoduše a rychle měnit svoji nabídku nemovitostí a pozemků na všech svých digitálních displejích a zobrazovat aktuální informace. Pro využívání digitálních obrazovek stačí jediné – využívat Poski REAL.

Kam si mohu digitální panel umístit?

Do všech svých poboček, kanceláří, místo současných nástěnek. Všude kde lze prezentovat aktuální nabídku Vašich nemovitostí. Doporučujeme Vám dotykový model panelu, který přes speciální dotykovou folii umožní případnému zájemci 100% komfort ovládání panelu a prohlídky Vaší nabídky i přes sklo venkovní výlohy.

Rozhraní panelu

Jaké varianty obrazovek nabízíte?

 1. Interiérové samostatné LCD panely
 2. Venkovní dotykové LCD panely
 3. úhlopříčky od 19“ do 42“
 4. lze umístit na pevnou podložku či zavěsit
 5. designová variabilita (přizpůsobení interiéru)

Jak funguje aktualizace obsahu na panelech?

Velmi jednoduše. Vše za vás zařídí Poski REAL společně s ovládací aplikací panelu. Nemusíte se o nic starat a aktualizace je prováděna automaticky ve zvoleném intervalu.

Musím instalovat speciální software pro řízení obrazovky?

Ne. Pomocí realitní aplikace Poski REAL a ovládací aplikace Ki-Wi Server (která je umístěna na veřejně dostupném serveru), můžete řídit své obrazovky a odesílat na ně nejen portfolio vašich nemovitostí, ale i různá reklamní sdělení. Stačí běžný internetový prohlížeč.

Jaké jsou výhody tohoto řešení?

 • možnost okamžité změny obsahu obrazovky
 • designová variabilita digitálních panelů
 • ovládání displejů je velice jednoduché, možné i z mobilního telefonu
 • spravovat displeje může více uživatelů v rámci Vaší firmy
 • máte plnou kontrolu nad přehrávaným obsahem
 • nezávislost na použitém operačním systému a zařízení
 • připojení možné i přes bezdrátová síť Wi-Fi

Kde vás můžu kontaktovat?

Pokud máte o naše produkty zájem, lze si domluvit nezávaznou schůzku s prezentací celého řešení. Více informací naleznete na webu společností Ki-Wi Digital s.r.o. nebo na telefonním čísle managera realitních produktů v Poski.com pana Ing. Vladimíra Vaňka – 775 383 161.

Nezávazná poptávka

Pokud máte jakýkoli realitní dotaz, nebo problém, či jen požadujete návštěvu našeho zástupce, prosím kontaktujte nás. Obratem se s Vámi spojí naši pracovníci.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!