Menu Hlavní obsah

Efektivní inzerci nemovitostí představuje portál realitycechy.cz a realitymorava.cz

Zvažujete efektivní inzerci vašich nemovitostí a nevíte, pro který z realitních serverů se rozhodnout? Realitní a zpravodajské portály realitycechy.cz a realitymorava.cz působí na tuzemském trhu s nemovitostmi už od roku 2006, díky čemuž se zařadily mezi tradiční a vyhledávané zdroje. Ty dnes ověřují tisíce realitních makléřů a miliony zájemců hledajících bydlení.

Cílem zakladatele bylo vytvořit přehledný realitní portál, na kterém se budou návštěvníci pohybovat intuitivně, bez zbytečných komplikací. Důraz byl kladen také na nadčasový design a kvalitní prezentaci jednotlivých nemovitostí.

Hlavní obchodní filosofií portálů jsou nejen osobní schůzky s majiteli realitních kanceláří nebo samotná doporučení, ale také nové technologie a unikátní řešení vybraných služeb. Nedílnou součást domén realitycechy.cz a realitymorava.cz tvoří navíc realitní zpravodajství, a to od první poloviny roku 2008. Jednotlivé články připravované zkušenými redaktory si postupně získávají větší oblibu a objevují se mj. na stovkách webů realitních kanceláří. Již déle než pět let z nich čerpají také česká zpravodajská média (Hospodářské noviny, Lidové noviny, aktuálně.cz a další).

Vztah s klientem je nade vše - jeden z důvodů, proč nedošlo od 1. 1. 2006 ke zdražení inzerce ani o korunu. Ačkoli se podařilo mnohonásobně zvýšit návštěvnost stejně jako rozšířit počet služeb pro realitní kanceláře, cena zůstává stále stejná.

Nejdůležitější je ovšem spokojený obchodní partner a jeho následná reference. Jen namátkou…

Vážené kolegyně, vážení kolegové, sám jsem požádal majitele tohoto serveru o možnost napsat referenci na jejich práci. Sami jako společnost, která se pohybuje v realitní oblasti více jak 20 let, víme, jak důležitá je kvalitní a dobrá práce. Proto bych rád vyzvednul práci jednak majitele EuroNet Media s.r.o. pana Picha, ale i celé redakce realitymorava.cz a realitycechy.cz. Za obrovské úsilí, které věnují svému kvalitnímu zpravodajství z oblasti realitního světa a přináší Vám jako klientům skutečně důležité informace a rady v této oblasti. Osobně si nejvíce cením jejich profesionality, nestrannosti a zejména přístupu, kdy vám chtějí přinášet nové a podložené informace a ne mít pouze hotový článek. Jejich přístup, na rozdíl od velkých portálů, je skutečně zaměřený na koncového čtenáře a klienta, který potřebuje řešit svůj problém a ne jen krátkodobý se snahou vytěžit co nejvíce peněz. Proto mám obrovskou radost z růstu za posledních pět let a velkých úspěchů všech, kteří tento portál vytvářejí. Přeji jim další úspěšné roky.

S přátelským pozdravem
Tomáš Matras, jednatel realitní kanceláře Matras & Matras s.r.o.

Jednání se zástupci nebo majiteli tohoto portálu má dynamičnost, která se projevuje v neustálém vývoji k lepšímu. Jakákoliv invence ze strany realitní kanceláře je projednána s pečlivostí a na rozdíl od jiných konkurenčních serverů, které ustrnuly pouze na jakémsi krátkodobém profitu, nerespektujícího přání realitní kanceláře na základě potřeb realitního trhu je server realitymorava.cz pravým opakem. Jsem přesvědčen, že pokud majitel tohoto serveru nezmění filozofii a jeho jednání bude mít neustálou tendenci ke zlepšování, bude tento server vévodit jak profesionálním přehledem a kvalitními mediálními zprávami z realitního trhu, tak i bezkonkurenčně kvalitní prezentací nemovitostí. Tento server doporučuji všem realitním kancelářím.

David Vašíček, jednatel společnosti ALVA REAL s.r.o.

Vážení obchodní přátelé,
naše realitní kancelář Královna realit s.r.o. inzeruje na realitním portálu realitycechy.cz a realitymorava.cz od června 2006. Tento portál jsme si vybrali ze tří důvodů: jednoduché a přehledné vkládání a následné vyhledávání nemovitostí, dobrá cenová dostupnost, velmi dobré ohlasy od našich klientů. Poptávky získané z realitního portálu realitymorava.cz jsou podloženy skutečným zájmem klientů. Na rozdíl od jiných webů oceňujeme velmi jednoduché vkládání zakázek. Oceňujeme také možnost  vkládání konkrétních kontaktů i s fotografií našich makléřů. Důkazem naší spokojenosti bylo obnovení smlouvy na další období. Realitní portál realitymorava.cz můžeme doporučit všem realitním kancelářím a potencionálním zájemcům o koupi či pronájem nemovitostí.

Ing. Alena Horáčková, majitelka realitní kanceláře Královna realit s.r.o.

Pokud se chcete i vy dozvědět, co vše pro vás a vaši realitní kancelář můžeme udělat, neváhejte a kontaktujte naše obchodní oddělení nebo přímo mě.

S přáním mnoha spokojených klientů
Mgr. Michal Pich
jednatel společnosti
EuroNet Media s.r.o.
provozovatel sítě realitních portálů
www.realitycechy.cz www.realitymorava.cz www.realityslovensko.sk
tel.: +420 777 775 899
email: michal.pich@realitymorava.cz

Nezávazná poptávka

Pokud máte jakýkoli realitní dotaz, nebo problém, či jen požadujete návštěvu našeho zástupce, prosím kontaktujte nás. Obratem se s Vámi spojí naši pracovníci.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!