Menu Hlavní obsah

Hledáte společnost na výrobu plachet a dalších reklamních materiálů ? Už nemusíte, přes partnery Poski REAL získáte nejlevnější služby.

Činnost realitní kanceláře není pouze internet, ale také výroba plachet a bannerů pro označení prodávané nemovitosti. Poski REAL se spojil se společnosti RealityPro a můžete tak objednat suverénně nejlevnější výrobu outdoorové reklamy.

Vyrábíte-li plachtu nebo roll up, neváhejte se obrátit na našeho partnera. Prokažte se tím, že využíváte Poski REAL a získejte tak výhodnější služby.

Podívejte se na kompletní nabídku společnosti RealityPro.

Pro naše partnerské realitní kanceláře vyrábíme outdoorovou reklamu za bezkonkurenční ceny! Díky exkluzivní spolupráci REALITYPRO.EU A POSKI.COM jste partnerskou realitní kanceláří!

Realitypro.eu se specializuje se na výrobu outdoorové reklamy, do které spadá: výroba PVC bannerů, výroba reklamních desek, výroba billboardů, bigboardů, plakátů, výroba samolepek, prodej roll up bannerů + tisk bannerů a výroba firemních vlajek.

Provádíme odborné instalace outdoorové reklamy po celé České republice. Zákazníkům nabízíme pronájem reklamních ploch po celé České republice.

Cílem firmy je vytvoření trvalého vztahu se zákazníkem, který je založen na seriózní spolupráci a individuálním přístupu k řešení každého požadavku.


Výroba outdoorové reklamy za bezkonkurenční ceny:

  • pvc bannery (START, EKO, PROFI, MESH, EXTRA) od 85 Kc/m2
  • reklamní desky (PVC, Micronda, Dibond) od 419 Kc/m2
  • billboardy, bigboardy, plakáty (blue back side) od 24 Kc/ks
  • samolepky (interiér, exteriér, one vision) od 213 Kc/m2
  • reklamní vlajky (s možností praní vlajky) od 619 Kc/m2
  • roll up bannery (velice kvalitní banner s černým jádrem) od 479 Kc/m2

Kompletní ceník výroby outdoorové reklamy zde.


Outdoorové prodejní systémy:


Instalace outdoorové reklamy:

Odborná instalace samolepek na výlohy, budovy, stánky, auta a různé další plochy v celé ČR

Odborná instalace reklamních plachet, desek a jakékoliv jiné outdoorové reklamy v celé ČR

Pronájem reklamních ploch po celé České republice: k dispozici máme 31 313 reklamních ploch k pronájmu.
Pronájem reklamních ploch REALITYPRO.EU - ceník [.pdf]

Realizace zakázky je běžně do 4 dnů. Jsem schopni expresního tisku s dodáním do 48 hodin. Dodání od 125 Kč do 150 Kč po celé ČR včetně balného. Doručení v Praze zdarma!

Mezi naše stálé klienty patří: M&M reality holding a.s., RE/MAX Česká republika, RE/MAX Slovenská republika, Dumrealit.cz, Gepard a.s., Evropa realitní kanceláře Česká republika, Evropa realitní kanceláře Slovenská republika, Jawa, Maxima reality, Družstvo realitních kanceláří, Sdružení realitních kanceláří, Lexxus, United real & partners, Uloženka.cz, Dřevotrust a.s., Dřevocentrum CZ, a.s, Coloseum nemovitosti a dalších více jak 300 společností převážně z reklamního, stavebního a realitního oboru z ČR i SK!

KONTAKTY: + 420 603 839 848, info@realitypro.eu

Nezávazná poptávka

Pokud máte jakýkoli realitní dotaz, nebo problém, či jen požadujete návštěvu našeho zástupce, prosím kontaktujte nás. Obratem se s Vámi spojí naši pracovníci.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!