Menu Hlavní obsah

S OctopusemPro v oblasti monitoringu soukromé inzerce

Pro zájemce o monitoring soukromé realitní inzerce jsme zajistili zajímavou slevu u společnosti OctopusPro. Poski REAL využívá služeb tohoto monitoringu. Pro realitní kanceláře, kteří jsou novými klienty OctopusPro a využívají Poski REAL je připravená sleva až ve výši 35 % při objednávce na jeden rok. Podmínkou je využít službu alespoň na jeden kraj. A to není vše, v současné době navíc probíhá akce a ke značné slevě každá nová realitní kancelář dostane další 2 měsíce spolupráce s OctopusPro zcela ZDARMA. Podívejte se na kompletní nabídku společnosti OctopusPro s.r.o.

Se společností RealityPro v oblasti výroby outdoorové reklamy

Hledáte společnost na výrobu plachet a dalších reklamních materiálů? Už nemusíte, přes partnery Poski REAL získáte nejlevnější služby.

Činnost realitní kanceláře není pouze internet, ale také výroba plachet a bannerů pro označení prodávané nemovitosti. Poski REAL se spojil se společností RealityPro a můžete tak objednat suverénně nejlevnější výrobu outdoorové reklamy.

Vyrábíte-li plachtu nebo roll up, neváhejte se obrátit na našeho partnera. Prokažte se tím, že využíváte Poski REAL a získejte tak výhodnější služby.

Podívejte se na kompletní nabídku společnosti RealityPro.

Kontakty: +420 603 839 848, info@realitypro.eu

S portálem RealityČechy.cz / RealityMorava.cz

Efektivní inzerci nemovitostí představuje portál realitycechy.cz a realitymorava.cz

Zvažujete efektivní inzerci Vašich nemovitostí a nevíte, pro který z realitních serverů se rozhodnout? Realitní a zpravodajské portály realitycechy.cz a realitymorava.cz působí na tuzemském trhu s nemovitostmi už od roku 2006, díky čemuž se zařadily mezi tradiční a vyhledávané zdroje. Ty dnes ověřují tisíce realitních makléřů a miliony zájemců hledajících bydlení. Máte-li zájem o vice informací, kontakujte nás, nebo přímo zástupce portálů.

Mgr. Michal Pich
společnosti
EuroNet Media s.r.o.
provozovatel sítě realitních portálů
www.realitycechy.cz www.realitymorava.cz www.realityslovensko.sk
tel: +420 777 775 899
email: michal.pich@realitymorava.cz

Nezávazná poptávka

Došli jste až k tomuto formuláři? Pak Vás něco zajímá nebo si jen nevíte rady, oba případy vyřešíme. Už jen jeden krok k cíli a tím je jeho vyplnění. Naši specialisté se s Vámi zcela ZDARMA spojí a navrhnou optimální strategii pro Vaše požadavky nebo osobní schůzku.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!
Odkrýváme novou generaci
POSKI REAL 4.0!

Co se skrýva pod kapotou?

Odkrýt