Menu Hlavní obsah

1. Všechny důležité informace na jednom místě

Díky statistikám budete mít dokonalý přehled a aktivních nabídkách, v kalendáři můžete plánovat prohlídky bytů, schůzky a veškeré pracovní aktivity. Úvodní stránka Poski REALu obsahuje všechny důležité informace pro práci realitního makléře.

# vše důležité na jednom místě
# plánovací kalendář
# statistiky

2. Přehledný výpis nabídek

Výpis nabídek patří mezi nejdůležitější oblasti realitního softwaru z pohledu realitního makléře. V Poski REALu jsme se zaměřili na maximální přehlednost a použitelnost výpisu. S každou nabídkou lze okamžitě pracovat, jedním klikem jednoduše přejdete do kteréhokoliv kroku zadávání nabídky.

Samozřejmostí je hromadné zpracování vybraných nabídek. Nabídky lze snadno exportovat na vybrané servery nebo zaslat zájemcům. Jednoduše, rychle, efektivně.

# čtyři kroky zadání nabídky
# hromadná správa
# rychlé exporty

3. Snadné zadávání nabídky

Zadávání nabídek patří mezi nejčastější činnosti makléře, a proto jsme se na tuto část našeho software speciálně zaměřili. Práce s nabídkami v Poski REALu je rychlá a jednoduchá. V rámci usnadnění zadávání používáme pokročilý systém vyhledávání adres v registru RÚIAN. Celý proces zadávání adresy je doplněn o propracovaný našeptávač.

# našeptávač adresy
# aktuální registr adres RÚIAN

4. Pokročilý plánovací kalendář

Plánovací kalendář patří mezi jednu z nejužitečnějších funkcí Poski REALu. Díky kalendáři si budete moci jednoduše naplánovat veškerý pracovní program - schůzky se zájemci i interní porady. Kalendář lze jednoduše propojit s Google kalendářem a mít své události dokonale synchronizované, ať už jste kdekoliv.

# synchronizace s Google kalendářem
# snadné sdílení

5. Prostředí, které se přizpůsobí Vašim představám

V prostředí Poski REALu budete pracovat desítky hodin měsíčně a my chceme, aby se Vám náš software používal co nejlépe. Můžete si vybrat hned z pěti barev prostředí: klasické modré, decentní černé, výrazné oranžové, syté růžové a elegantní zelené. Kromě klasického světlého motivu, na který jste zvyklí, jsme pro vás připravili i moderní verzi s tmavým menu.

# pět barevných variant
# přepnutí na tmavé menu

Nestačí Vám tento popis? Vyzkoušejte si Poski REAL naživo!

Zažádejte si o přístupy do naší demoverze a vyzkoušejte si, jak se pracuje v moderním realitním softwaru!