Vyrobili jsme více než 500 realitních projektů.

Za 2O let fungování naší malé české firmy.

Realitní webové reference

Podívejte se na některé naše práce.

Realitní webové stránky - moderní, netradiční a na míru. Vyrábíme je nejen pro realitní kanceláře, ale také pro makléře i developerské projekty. Vybrali jsme k Vašemu posouzení několik různorodých realitních projektů. Líbí se Vám naše weby? Tak nám napište. Vyrobíme krásný web i pro Vás.

A proč vyrobit web s námi? Protože si ušetříte plno starostí s napojením realitních dat, vše pro Vás připravíme na klíč. Výhody plného napojení realitního softwaru na webové stránky brzy poznáte sami. Naše 20ti leté zkušenosti mluví za vše.

Mám zájem o Web

Verze WEB Business

Webové stránky zcela na míru s individuálními zakázkovými úpravami přesně podle Vašeho přání. Ideální pro veliké kanceláře a sítě.
Podívat se na reference

Verze WEB Klasik

Originální webové stránky, kde HP je zcela na míru, ale některé prvky využíváme z našich vzorů. Ideální pro kanceláře o střední velikosti s cílem ušetřit.
Podívat se na reference

Verze WEB Easy

Webové stránky nejsou úplně pro Vás, ale je Vám jasné, že jsou potřeba? Pak je řešení výroby z našich realitních webových šablon ideální právě pro Vás.
Podívat se na reference

Verze WEB Start

Je-li Vaše snaha, co nejvíce ušetřit a jak web vypadá Vás nezajímá, pak i pro Vás je řešení. Stále máme v nabídce verzi Start.
Podívat se na reference

Verze WEB Develop

Webové stránky developerských projektů nemusejí stát statisíce. Podívejte se na naše řešení webů pro developery plně napojené na Poski REAL.
Podívat se na reference

Weby Makléřů

Webové stránky pro realitní makléře připravujeme pro klienty na míru nebo je možné je naklikat přímo v softwaru. Zde jsou ukázky několika z nich.
Podívat se na reference

Reference našich klientů

Jsme rádi, že se náš software a realitní webové stránky libí. Podívejte se, co o nás řekli naši klienti.
Podívat se na reference

Několik čísel o naší společnosti

Poski REAL využívá
více než
0
realitních
kanceláří

Aktivně do něj vstupuje
více než
0
makléřů

Největší kanceláří využívající
software je síť
RE/MAX

Využíváním našeho softwaru
ušetříte více než
0h
týdně