Osobní školení realitního softwaru Poski REAL

Rádi za Vámi kamkoliv přijedeme a nebo ke školení poski(y)tneme naše prostory.

Poski(y)tujeme osobní realitní školení

Díky osobnímu školení můžeme dynamicky reagovat na Vaše dotazy.

Přeci jen je realitní software komplexní pracovní nástroj a ne každý mu bude ihned rozumět. Pokud Vás nebaví sledovat videonápovědy nebo se školit online a potřebujete osobní kontakt, je některé z níže uvedených školení ta správná volba.

Chci si objednat školení

Začínáme s Poski REALem

Ukážeme si základní funkce, které náš realitní software nabízí, ale zabrousíme také do problematiky jak být úspěšnější ve vašem oboru díky Poski REALu. Nebojte se, není ostuda se zeptat na cokoliv, právě proto za Vámi přijedeme a vše ukážeme v praxi.

Datum konání dle vašich požadavků.
Počet účastníků max. 10

Pokročilá práce s Poski REALem

Ukážeme Vám, jak si práci maximálně zjednodušit s realitním softwarem. A je toho opravdu mnoho. Představíme si například, jak se vytváří smlouvy a jak je můžete následně digitálně podepsat. Jak poslat 1 000 klientům najednou email, který nespadne do spamu či jak stáhnout LV z ČÚZK. Zkrátka plno funkcí, které Vám v práci opravdu pomohou.

Datum konání dle vašich požadavků.
Počet účastníků max. 10

Marketingové pomůcky v Poski REALu

V tomto školení se zaměříme na ukázku marketingových pomůcek v Poski REALU. Ukážeme si jak vytvořit webové stránky makléře a také nemovitostí, které lze v systému tvořit na pár kliknutí. Zaměříme se na to, jak si připravit tiskovou kartu nemovitosti na prohlídky. Podíváme se také, kde můžete sledovat výkon Vaší firmy ve statistikách. Jak pracovat s databází Vašich kontakt. Čeká nás toho opravdu plno.

Datum konání dle vašich požadavků.
Počet účastníků max. 15

Několik čísel o naší společnosti

Poski REAL využívá
více než
0
realitních
kanceláří

Aktivně do něj vstupuje
více než
0
makléřů

Největší kanceláří využívající
software je síť
RE/MAX

Využíváním našeho softwaru
ušetříte více než
0h
týdně