Zajistíme pro Vás kreativní marketing

pro rozvoj Vašeho realitního podnikání.

Zajistíme Vaši propagaci – budete vidět

Díky marketingu od naší společnosti připravíme rozvoj Vašeho brandu.

Být online a zároveň být na internetu vidět je dnes základem pro každé úspěšné podnikání. Nevíte co konkrétně Váš realitní projekt potřebuje nebo jak k Vám přilákat nové zákazníky? Nevíte proč Vaši zákazníci odcházejí z určité stránky nebo jak sestavit celkovou online komunikaci? Od toho jsme tady a budeme rádi, když se na nás obrátíte.

Sociální sítě

Víte jaký obsah Vaše potenciální zákazníky zajímá a jak zacílit PPC reklamy na Facebooku, aby se zobrazovaly těm správným lidem? Facebook má dnes téměř každý, proto je důležité s ním pracovat správně. Propojíme Vaši činnost, komunikaci a značku s Facebookem nebo Instagramem, aby počet Vašich spokojených zákazníků stoupal.

PPC Reklamy, S-klik, Ads

Nevíte jak začít s PPC reklamou na Seznamu nebo na Googlu nebo jak díky PPC vydělávat více? Jak správně zvolit texty, klíčová slova nebo jak by měly vypadat správné bannery? Vytvoříme Vám reklamy a postaráme se o jejich umístění na internetu a díky tomu získáte lepší pozice ve vyhledávačích.

Email marketing

Máte databázi kontaktů v Poski REALU, ale nevyužíváte ji? Nebo rozesíláte e-maily a propagujete Vaše služby, avšak bez výsledku? Vytvoříme šablonu newsletteru pro Vaše podnikání přímo na míru. Nejen, že si udržíte stávající zákazníky,ale zároveň Vám pomůžeme zvýšit objem Vašich realitních případů.

Obsahový marketing - copywriting

Aby byl Váš web konkurenceschopný, potřebujete originální, chytlavé a především prodejní texty. Obsah stránek musí být zároveň relevantní pro vyhledávače. I s tímto Vám rádi pomůžeme. V našem týmu máme šikovné copywritery, kteří Vám sestaví obsah přesně na míru.

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Stále slyšíte jak je SEO důležité, ale nevíte o co jde? Jednoduše Vám pomůžeme ve výsledcích přirozeného vyhledávání předběhnout Vaši konkurenci na internetu. Zanalyzujeme klíčová slova pro Váš realitní projekt a postaráme se také o vytvoření relevantních zpětných odkazů.

Několik čísel o naší společnosti

Poski REAL využívá
více než
0
realitních
kanceláří

Aktivně do něj vstupuje
více než
0
makléřů

Největší kanceláří využívající
software je síť
RE/MAX

Využíváním našeho softwaru
ušetříte více než
0h
týdně