Přečtěte si jak ušetřit až 100 000 Kč

Díky realitnímu softwaru Poski REAL.

Případová realitní studie

Jak ušetřit 100 000 Kč, díky využívání realitního softwaru Poski REAL.

Realitní kanceláře, které doposud nevyužívají žádný z realitních softwarů, buď o realitním softwaru vůbec nevědí nebo argumentují tím, že jim práce bez realitního softwaru nevadí a jsou na ni zvyklí.

Nabídky lze přece zapisovat někam do excelu nebo zadávat přímo na jeden z realitních serverů a poté je dále „kopírovat“. Tato práce „padá“ na bedra asistentky / asistenta, v horším případě realitního makléře.

Dalším častým argumentem proti pořízení realitního softwaru je finanční náročnost.

Ušetřete svoje peníze díky tomu, že necháte za sebe pracovat systém. Počítejte s námi.

Pro srovnání jsme vybrali realitní software Poski REAL a spočítali jsme kolik času / peněz ušetříte při běžných činnostech při práci s nabídkami s a bez realitního software.

Proč je zadávání nabídky v Poski REAL rychlejší?

Důvodů je mnoho, ale v případě administrace inzerátů jsme vybrali dva.

  • Novou nabídku do realitního softwaru zadáte pouze jednou, export dat na další realitní servery proběhne automaticky. Odpadá nutnost opakovaného zadávání nabídky pro každý server zvlášť a také otravná editace inzerátu.
  • Poski REAL při zadávání adresy nemovitosti využívá moderní rejstřík adres, který po zadání několika informací, umí správně doplnit zbytek adresy. Tato funkce výrazně omezuje časovou náročnost zadávání nabídek a zároveň omezuje chybovost. Navíc si hned u adresy stáhnete LV nebo katastrální mapu.

S realitním softwarem ušetříte 650 minut denně, to je takřka 11 hodin týdně!

Za rok bude úspora času neuvěřitelných 520 hodin a to jen administrací inzerátů.

Při nákladech na makléře / asistentku 200 Kč / hodina dělá finanční roční úspora 104 000 Kč (pokud bychom brali v potaz náklady firmy na zaměstnance, dostaneme se ještě k daleko vyšší částce).

Možná si říkáte „ano“, ale kde jsou náklady na pořízení realitního software?

I ty je třeba do kalkulací započítat.

Pokud vezmeme nejvyšší balíčkovou verzi Poski REALu s mnoha funkcemi a v responzivním designu, dostaneme se na cenu 42 000 Kč za roční platbu.

Z infografiky výše víme, že Poski REAL díky urychlení práce s nabídkami ročně uspoří realitní kanceláři více než 100 000 Kč. Investice do programu se Vám tak vrátí již po 6 měsících provozu. A co všechno můžete díky úspoře času stihnout?

Několik čísel o naší společnosti

Poski REAL využívá
více než
0
realitních
kanceláří

Aktivně do něj vstupuje
více než
0
makléřů

Největší kanceláří využívající
software je síť
RE/MAX

Využíváním našeho softwaru
ušetříte více než
0h
týdně