Co potřebuje pro svoji práci zedník?

Zednickou lžíci. A víte, co potřebuje pro svou práci realitní makléř?

Realitní software Poski REAL

Spravuje pracovní agendu realitních kanceláří a makléřů.

Realitní software Poski REAL (či program, systém, aplikace chcete- li) je komplexní realitní nástroj řídící procesy realitní kanceláře a jednotlivých makléřů při prodeji a náboru nemovitostí. Mějte Vaše citlivá data zabezpečené na jednom místě, pracujte efektivně, elektronicky a buďte díky Poski REALU úspěšní.

Proč Poski REAL? Protože Poski(y)tujeme komplexní realitní služby.

 • 1

  Software Poski REAL zajišťuje export nemovitostí na realitní servery a řeší kompletní agendu správy nabídek. Podívejte se, kolik času a peněz ročně ušetříte díky našemu softwaru. Software poski(y)tuje ale i další funkce, které Vám pomohou v každodenní práci. Nástroje na úpravu fotek nabídek, stahování LV do softwaru, cenové mapy a další podpůrné nástroje k realitní činnosti nejen pomohou, ale jsou i díky realitnímu zákonu nutné.

 • 2

  Podepisování dokumentů elektronicky je čím dál tím více žádané. Realitní software Poski REAL má zabudovaný modul, díky kterému je možné podepsat smluvní dokumenty s Vašimi klienty přímo na místě přes dotykové zařízení nebo vzdáleně bez nutnosti osobního setkání.

 • 3

  CRM moduly Vám vyřeší agendu správy Vašich kontaktů, tedy to nejcennější co realitní kancelář má. Nástroje v Poski REALU Vám plně hlídají dobu uložení kontaktů, řeší anonymizaci dat, a tedy GDPR, odesílají newslettery, zapisují záznamy a mnoho dalšího.

 • 4

  Poski REAL Vám vyřeší starosti o marketingovou propagaci. Přes software lze ovládat a pohodlně tvořit webové stránky nemovitostí, makléřů, ale také developerských projektů. Přímým napojením systému na webové stránky můžete na webech editovat veškerý obsah a všechny poptávky evidovat ihned v softwaru. S marketingem Vám rádi pomůžeme.

 • 5

  Poski REAL poski(y)tuje komplexní statistické vyhodnocování chodu kanceláře nebo makléře. Tvoří komplexní statistiky, porovnává data a umí vytvořit například i uzávěrky celé kanceláře, včetně vystavení faktur pro konkrétní makléře.

 • 6

  Plánujte si čas a prohlídky, buďte informovaní. Poski REAL je plně napojený na Google kalendář a umí díky kanbanové tabuli naplánovat úkoly všem makléřům v kanceláři. Systém umí odesílat SMSky všem zúčastněným v obchodním případu, tedy poptávajícím, prodávajícím a makléřům. Plánujte, rychle, efektivně a buďte informovaní.

Podívejte se jak Poski REAL vypadá

A nebo ho „ochutnejte“ tím, že si ho vyzkoušíte ZDARMA.

Náhled přehledu nemovitostí.

Náhled přehledu nemovitostí