Co o nás říkají naši Vážení klienti.

A vážíme si opravdu každé pochvaly.

Co o nás říkají realitní klienti?

Přečtěte si pár ukázek níže.

Snažíme se co se dá a vybrali jsme názory několika našich klientů. Pokud Vás přesvědčili o vhodnosti spolupráce s námi, napište nám.

Poptat Poski

S firmou Poski.com spolupracujeme již několik let a i přes nabídky od jiných poskytovatelů realitních softwarů zůstáváme stále s Poski com. Přínosem naši spolupráce je komplexní zpracování dat v rámci realitního podnikání, možnost individuálních úprav a změn, neustálý vývoj softwaru, dále také např. reakce na změny v legislativě.

Na základě naši spokojenosti určitě Poski doporučujeme dalším jednotlivcům a firmám v oboru realit.

Ceret.cz
Jitka Kochová CERET Reality s.r.o.

Od společnosti Poski využíváme realitní program a tak jsme rádi, že se podařilo také vytvořit zbrusu nový web naší realitní kanceláře, která je docela jiná než ostatní, protože nabízíme své vlastní nemovitosti výhradně k pronájmu, ale také stavíme a prodáváme domy.

Rádi bychom poděkovali za trpělivost zejména panu Zemanovi, který na základě našich požadavků tvořil stránky, protože v prvé řadě bylo nutné pochopit naši filozofii a podle toho vytvořit webovky na míru. Výsledkem čtyřměsíční práce je moderní web, který nezapadne v konkurenci a kdy zpětná vazba klientů jen potvrzuje, že investice do nových webových stránek se vyplatila.

Ve spolupráci s Poski pokračujeme i nadále a jsme opravdu spokojeni.

Vmireality.cz
VMI Reality s.r.o.

S prací jsme spokojeni, nyní dokončujeme s Poski 4. web, vše funguje jak má, občas je to trošku náročnější s doladěním nějakých drobných úprav a oprav, ne vždy je splněno včas popř. jak bylo domluveno, ale většinou se spíše jednalo o drobnější úpravy.

Spolupráce s Poski.com nám přinesla pozitivní zpětnou vazbu od klientů na naše weby a díky tomu zlepšení image a vnímání společnosti, co se týká samotného systému Poski, tak zjednodušení resp. urychlení naší práce, nicméně domnívám se, že ani v současné době nevyužíváme služby a funkcionalitu Poski REAL naplno a ještě je co zlepšit, uvítali bychom nějaká školení na praktické užívání, tzn. provést makléře celým případem od začátku až do konce, aby maximálně využil potenciál a funkce systému.

Poski.com bychom rozhodně doporučili ostatním lidem, mladý pružný kolektiv naladěný na podobnou vlnu jako my, tudíž spolupráce je fajn.

Domov-beroun.cz
Ing. Jakub Kindl Manažer kanceláře Domov - realitní kancelář v.o.s.

Na základě dlouhodobých pracovních zkušeností bychom rádi touto cestou poděkovali celému týmu Poski.com, doslova panu Vozňákovi, a to za kvalitně odvedou práci při tvorbě textů či newslletrů. Díky správě, stálému zlepšování webových stránek či podstránek kaktusreality.cz a v neposlední řadě díky skvělému marketingu, zůstáváme s našimi klienty neustále v kontaktu.

Kaktusreality.cz
Kamil Kůs Kaktus reality s.r.o

Hledali jsme komplexní realitní software pro naše makléře a nakonec jsme zvolili Poski REAL, se kterým jsme spokojeni. Také webové stránky jsou přehledné a velmi povedené. Oceňujeme také možnosti školení, které Poski REAL nabízí. Spolupráci jsme nedávno rozšířili také o weby pro makléře.

Euroreality.net
Euro Reality Plzeň, s.r.o.

S vyrobenými stránkami jsem velmi spokojena, to co bylo domluveno, bylo i realizováno - tak jak jsme si domluvili. Průběžně pak s Poski řešíme další vylepšení stránek i programu – komunikace je bezproblémová a velmi vstřícná.

Na programu oceňuji především snadné zadávání nabídek a jednoduchý export na realitní vyhledávače. Perfektní je, že s programem můžeme pracovat odkudkoliv, stačí připojení k internetu.

Velmi oceňuji pravidelné upgrady programu, které přináší aktualizace a nové funkce.

Pokud srovnám Poski REAL se svým předchozím programem, musím vyzdvihnout pro mě zajímavé nové funkce i velmi dobrý poměr cena / výkon.

Hlavním rozdílem však je přístup v komunikaci, ať už pana Vaňka nebo ostatních v Poski. Cokoliv řešíme bez problémů a celkově je přístup velmi vstřícný.

Donnareality.cz
Dana Burdová Jednatelka realitní kanceláře Donna z Prahy

Chtěli bychom touto cestou poděkovat firmě Poski a jeho týmu který se o nás stará od vzniku společnosti, jejich dokonalý přístup k problémům je scela výmeční. Opravdu oceňujeme jejich profesionality a osobního přístupu k danému problému a rychlému odstranění čí vyřešení.

Moc se nám líbí, že dodržují nové trendy a jsou dle našeho názoru jedineční na českém trhu. Vřele můžeme doporučit.

Rkadriana.cz
RK Adriana

Co jsme si domluvili, také nakonec platilo, některá řešení dokonce předčila naše prvotní očekávání. Pokud se vyskytly nějaké drobné potíže – vždy jsme byli schopni je společně odstranit a dobrat se ke kompromisu.

Na samotném realitním softwaru oceňuji především rychlý export a přehlednou administraci, s kterou se opravdu dobře pracuje. Zadávání nabídek je pak rychlé a opravdu snadné.

Dříve jsme realitní software nepoužívali, dnes vím, že díky němu ušetříme hodně práce i času.
Co se týká webových stránek, na ty máme jen ty nejlepší ohlasy – našim klientům se líbí. Do budoucna pak chystáme řadu drobných vylepšení.

Donetta.cz
Jana Hubáčková Majitelka realitní kancelář Donetta z Hradce Králové

S přístupem Poski.com jsem velmi spokojen, vše proběhlo tak jak jsme si domluvili. Oceňuji i následnou podporu – stačí se na ni obrátit a vždy nám poradí.

Realitní software 100 % splňuje všechny naše požadavky, dokonce bych řekl, že ani všechny jeho funkce nevyužijeme. Oceňuji zejména jednoduché, rychlé a přehledné zadávání nabídek a jejich následnou správu. Zde také vidím největší zlepšení oproti našemu předcházejícímu řešení.

Kareal.cz
Jiří Kovář Majitel realitní kanceláře Kareal z Moravské Třebové

Děkuji týmu Poski REAL, který s námi poslední 3 měsíce vyvíjel web nrk.cz. Podařilo se nám připravit originální a moderní web, kde oproti konkurenci naleznete například videoprohlídky, navazuje na marketing sociálních sítí a podobně. Je to projekt, na kterém i nadále s poski pracujeme a jsme s ním spokojeni.

Nrk.cz
Jakub Němec majitel realitní kanceláře NRK z Prahy