Kam se exportují Vaše nemovitosti přes Poski

Snad na všechny realitní servery v ČR.

Posílání nemovitostí na realitní servery

Realitní software Poski REAL exportuje napřímo na více než 40 realitních serverů.

Díky přeposílání realitních nabídek, o kterém píšeme zde, se Vaše nemovitost dostane až na 70 nejvýznamnějších realitních serverů v ČR. Vaše nemovitost tak bude inzerovaná prakticky všude, kde být může.

Jako BONUS jsme pro Vás připravili i možnost inzerovat na menších realitních serverech zcela ZDARMA. Za tuto inzerci ušetříte až 25 000 Kč!

Partnerské realitní servery

Jsou ty realitní servery, se kterými máme uzavřenou spolupráci a můžete inzerovat výhodněji či ZDARMA.

10% sleva pro nové klienty

Pro klienty Poski REAL Zdarma

Inzerce ZDARMA včetně exportů

Jenreality.cz je inzertní portál, který poskytuje inzerci realit zdarma včetně exportů. Umožňujeme inzerci realit jak v České republice, tak v zahraničí s přehledným vyhledáváním. Za první dva měsíce po spuštění u nás inzerovalo více jak 200 RK a více jak 1000 makléřů přes 8000 realit. Portál má týdně stoupající návštěvnost o 15-18%.

Skupina inzertních serverů,
1 měsíc ZDARMA

Inzerce ZDARMA

Inzerce ZDARMA

Inzerce bytů a apartmánů z celého světa… ZDARMA

Inzerce ZDARMA

Portál Realingo.cz Vám přináší časově a množstevně neomezenou inzerci s podporou celo-mapového vyhledávání po vzoru předních zahraničních portálů. Kromě základní bezplatné inzerce můžete využít také prémiové služby jako reklamu, statistiky, zvýraznění nabídek a další. Využijte příležitosti a zaregistrujte se na Realingu ještě dnes. Když přivádíme zdarma klienty jiným, proč bychom je nemohli přivést i Vám?

3 měsíce ZDARMA

6 měsíců ZDARMA

6 měsíců ZDARMA

3 měsíce ZDARMA

Jsme na trhu s nemovitostmi již od roku 1998 a jsme jedním z prních realitních serverů zaměřených na inzerci vlastníků nemovitostí a relitních kanceláří. Nabízíme standardní a mimořádnou inzerci, reklamu pro realitní kanceláře a developerské společnost, 3 měsíce inzerce zdarma a 20% slevu pro členy Realitní komory České republiky. Neváhejte a registrujte se již dnes.

RSS odběr realitního zpravodaje ZDARMA

2 měsíce ZDARMA

Inzertní portál specializovaný pouze na pronájmy bytů a domů. Inzertní portál, kde inzeruje přes 500 realitních subjektů a denně zhruba 14 000 unikátních návštěvníků zde hledá bydlení. Nabízí další služby jako "Prověření rizikovosti osob", 3D Scany technologií Matterport, Virtuální stagingy.

  • Pro klienty softwaru Poski REAL jsou garantovány 2 měsíce zdarma!
  • Specializace na pronájmy - možnost posunutí vaší nabídky ve vyhledávání.
  • Moderní "fresh" design portálu.
  • Podrobné statistiky o počtu zájemců.
  • Plně podporovaný export skrz Poski REAL.
  • Pro-klientský profesionální přístup.

Další realitní servery

Kde je možné inzerovat za podmínek daného realitního serveru.

A mnoho dalších …