Historie Poski REALu má více než 20 let

A to je garance kvalitní spolupráce s námi. Víme, co děláme.

Jak vznikl realitní software Poski REAL

Realitní software Poski REAL je produkt české společnosti Poski.com s.r.o.

Je vyvíjen těmi nejlepšími programátory, které si můžete přát. Do vývoje softwaru jsme věnovali více než 40 milionů korun a jsme přesvědčení, že tento vývoj je vidět také v jeho kvalitě.

Začátky byly ale opravdu těžké a dodnes nechápu, že si v začátcích náš software někdo koupil. Dnes se ale řadí mezi to nejlepší, co může český trh nabídnout.

Původně se Poski REAL prodával jako software v balíčku společně s webovými stránkami. Především díky požadavkům našich klientů na rychlé úpravy a individuální rozvoj softwaru jsme v roce 2016 přešli na model SaaS (Software as a Service) a díky tomu jako jediní na českém trhu provádíme aktualizace softwaru každý měsíc. A proto se realitní software velice rychle vyvíjí a mění dynamické potřeby našich klientů.

Realitní software vyvíjíme pro potřeby našich klientů a pomáháme jim v jejich růstu.

Často slýcháváme, že jsme polská firma, kvůli snadné přesmyčce v názvu společnosti. Při vzniku Poski.com nikdo z nás netušil, že to bude zejména pro českou klientelu takový problém.

Sám někdy nakupuji v Polsku a kvalita je zcela totožná, ne-li někdy lepší než u nás v Čechách. V roce 2022 navíc Polsko vykupujeme. Ale tím nemám zájem hájit Poláky :-), prostě někomu název naši firmy vadil.

Poski.com je ryze česká společnost, která má sídlo v Ostravě - městě, kde už na uhlí opravdu nenarazíte, smogových dní je zde méně než v Praze, ale za to je to místo několika nadnárodních IT společností. Ty měly bohužel (z hlediska pracovníků) stejný nápad jako my, podnikat v Ostravě.

Je to pro nás ale výzvou! Chceme být každý den lepší a lepší! Chceme klientům pomáhat! S touto myšlenkou každý den přijde do práce více než 35 pracovníků. Těm Poski.com dává práci a i proto nepracujeme zadarmo. Na rozdíl od naší konkurence, která se takto prezentuje. Jsme hrdí na to, že můžeme díky našim zákazníkům stále růst.

Nemohu slíbit, že naše práce bude vždy jen nejlepší, jsme taky jen lidi a každý má někdy slabší a silnější dny.

Co ale slíbit mohu je, že se vždy k problémům postavíme čelem. Já sám jsem toho garantem a pevně doufám, že budete s naší společností spokojeni a pomůžeme Vám ve Vašem růstu. Pokud budete mít zájem o poradenství v realitách, rád Vám také pomohu.

Děkujeme za přízeň
Ing. Vladimír Vaněk
Výkonný ředitel a jednatel Poski.com s.r.o.

Několik čísel o naší společnosti

Poski REAL využívá
více než
0
realitních
kanceláří

Aktivně do něj vstupuje
více než
0
makléřů

Největší kanceláří využívající
software je síť
RE/MAX

Využíváním našeho softwaru
ušetříte více než
0h
týdně