Menu Hlavní obsah

Jako BONUS jsme pro Vás připravili i možnost inzerovat na menších realitních serverech zcela ZDARMA. Za tuto inzerci ušetříte až 25 000 Kč!

Víte že: V české republice je více jak 120 realitních serverů, ale vyplatí se inzerovat pouze na 10 z nich, protože ty mají 99 % pokrytí zákazníků? Víte jaké ? Poradíme Vám.

Partnerské realitní servery

Jsou ty realitní servery, se kterými máme smlouvu o inzerci na omezenou dobu zcela ZDARMA. Díky nim se Vaše nabídka dostane ve fulltextových vyhledavačích do povědomí, a to navíc s nulovými náklady.

black-reality.cz

Pro klienty Poski REAL Zdarma

realitypro.eu

Inzerce zdarma 1 měsíc

realitnieso.cz

3 měsíce ZDARMA

inzerce-realit.com

6 měsíců ZDARMA

realitnieso.cz

6 měsíců ZDARMA

realingo.cz
Portál Realingo.cz Vám přináší časově a množstevně neomezenou inzerci s podporou celo-mapového vyhledávání po vzoru předních zahraničních portálů. Kromě základní bezplatné inzerce můžete využít také prémiové služby jako reklamu, statistiky, zvýraznění nabídek a další. Využijte příležitosti a zaregistrujte se na Realingu ještě dnes. Když přivádíme zdarma klienty jiným, proč bychom je nemohli přivést i Vám?

ZDARMA na neomezenou dobu

Byty.cz
Jsme na trhu s nemovitostmi již od roku 1998 a jsme jedním z prních realitních serverů zaměřených na inzerci vlastníků nemovitostí a relitních kanceláří. Nabízíme standardní a mimořádnou inzerci, reklamu pro realitní kanceláře a developerské společnost, 3 měsíce inzerce zdarma a 20% slevu pro členy Realitní komory České republiky. Neváhejte a registrujte se již dnes.

3 měsíce ZDARMA

realitycechy.cz & realitymorava.cz

RSS odběr realitního zpravodaje ZDARMA.

ulovdomov.cz

Inzertní portál specializovaný pouze na pronájmy bytů. Relativně nový portál, který ale týdně roste o stovky procent. Ve srovnání s konkurencí dokáže nabídnout více:

  • Pro klienty softwaru Poski REAL jsou garantovány 3 měsíce zdarma!
  • Specializace na pronájmy - Vaši nabídku doplní dalšími údaji, které ji udělají ještě zajímavější.
  • Dokáží Vám přivést klienty, které přesně potřebujete.
  • Budou Vám posílat podrobné informace o klientovi.
  • Plně podporovaný export skrz Poski REAL.
  • Brzy bude nasazena sada statistik, kdy bude přehledně vidět, kolik lidí vidělo Vaše nabídky, kolik je oslovilo apod.

3 měsíce ZDARMA

videobydleni.cz

Inzerce zdarma 1 měsíc

vitio.cz

Inzerce zdarma 1 měsíc

bydlisnami.cz

Inzerce zdarma 1 měsíc


Další realitní servery

Realitní servery níže jsou v drtivé většině zpoplatněné ze strany daného serveru. Naše společnost má dohody s Českými realitami a také s Realitami Idnes, kde umíme zajistit zajímavé slevy na inzerci. O důvod více proč mít realitní software Poski REAL.

Poměr cena – výkon doporučujeme z naší zkušenosti tyto servery.

reality.idnes.cz ceskereality.cz realhit.cz

Inzerovat ale samozřejmě můžete i na dalších známých serverech

sreality.cz reality.cz realitymix.centrum.cz domybytypozemky.cz annonce.cz realcity.cz bydleni.cz netrealit.cz nemovitosti.cz avizo.cz eurobydleni.cz pozemky.cz hyperreality.cz viareality.cz prazskereality.cz praguerealestate.cz expats.cz Reality Hradec Králové Realitní tržnice Realitní komora Hypocentrum.cz Bazoš.cz Facebook.com Youtube.com