Menu Hlavní obsah

Partnerské realitní servery s výhodami pro majitele Poski REALu:

Je to až neuvěřitelné, ale s Poski REALEM můžete přímo exportovat na 40 realitních serverů a Facebook, které nabídku přeposílají na více jak 40 serverů dalších. A to není vše.

Neustále připravujeme nové exportní můstky a navíc máme nyní v aktuální verzi připravených celkem 8 můstků na určitou dobu zcela ZDARMA.

Po sečtení doby ZDARMA získáte slevu ve výši 30 000 Kč na inzerci. Je to tak jednoduché, pořídíte si Poski REAL a exportujete na vybrané servery ZDARMA.

To už stojí za to mít Poski REAL, nemyslíte?

black-reality.cz

až 12 000 kreditu ZDARMA

realitypro.eu

6 měsíců ZDARMA

realitnieso.cz

3 měsíce ZDARMA

inzerce-realit.com

6 měsíců ZDARMA

realitnieso.cz

6 měsíců ZDARMA

realingo.cz
Portál Realingo.cz Vám přináší časově a množstevně neomezenou inzerci s podporou celo-mapového vyhledávání po vzoru předních zahraničních portálů. Kromě základní bezplatné inzerce můžete využít také prémiové služby jako reklamu, statistiky, zvýraznění nabídek a další. Využijte příležitosti a zaregistrujte se na Realingu ještě dnes. Když přivádíme zdarma klienty jiným, proč bychom je nemohli přivést i Vám?

ZDARMA na neomezenou dobu

Byty.cz
Jsme na trhu s nemovitostmi již od roku 1998 a jsme jedním z prních realitních serverů zaměřených na inzerci vlastníků nemovitostí a relitních kanceláří. Nabízíme standardní a mimořádnou inzerci, reklamu pro realitní kanceláře a developerské společnost, 3 měsíce inzerce zdarma a 20% slevu pro členy Realitní komory České republiky. Neváhejte a registrujte se již dnes.

3 měsíců ZDARMA

realitycechy.cz & realitymorava.cz

RSS odběr realitního zpravodaje ZDARMA.

ulovdomov.cz

Inzertní portál specializovaný pouze na pronájmy bytů. Relativně nový portál, který ale týdně roste o stovky procent. Ve srovnání s konkurencí dokáže nabídnout více:

  • Pro klienty softwaru Poski REAL jsou garantovány 3 měsíce zdarma!
  • Specializace na pronájmy - Vaši nabídku doplní dalšími údaji, které ji udělají ještě zajímavější.
  • Dokáží Vám přivést klienty, které přesně potřebujete.
  • Budou Vám posílat podrobné informace o klientovi.
  • Plně podporovaný export skrz Poski REAL.
  • Brzy bude nasazena sada statistik, kdy bude přehledně vidět, kolik lidí vidělo Vaše nabídky, kolik je oslovilo apod.

3 měsíce ZDARMA

Kup-nemovitost.cz

ZDARMA na neomezenou dobu

Homer.cz

ZDARMA na neomezenou dobu


Výběr dalších realitních serverů na které exportujeme:

sreality.cz reality.cz domybytypozemky.cz reality.idnes.cz realitymix.centrum.cz ceskereality.cz annonce.cz realcity.cz bydleni.cz netrealit.cz nemovitosti.cz avizo.cz reality123.cz eurobydleni.cz pozemky.cz hyperreality.cz viareality.cz realhit.cz bytyadomy.cz grandreality.cz prazskereality.cz praguerealestate.cz expats.cz Reality Hradec Králové Realitní tržnice Realitní komora Hypocentrum.cz Bazoš.cz Facebook.com