Menu Hlavní obsah

Moduly Poski REAL

system

Nastavení softwaru

Modul určený pro základní nastavení softwaru, uživatelských rolí a evidenci systémových informací.

uzivatele

Uživatelé

Modul určený pro zadání a následnou správu uživatelů, (makléřů), zakládání profilů jednotlivých uživatelů a jejich evidence. Základní statistiky, víceúrovňový přístup s možností definování uživatelských rolí.

zs

Zadávání nabídek

Hlavní modul celého softwaru zajišťující kompletní správu realitních nabídek, zadávání popisků k nabídkám, adresních míst, vlastností, fotografií.

export

Exporty

Modul spravující exporty realitních nabídek na jednotlivé realitní servery. Přidávání nových exportních můstků, správa připojení. Aktuálně možnost exportovat více jak na 40 realitních serverů.

tisk

Tiskové sestavy

Tiskové sestavy v několika formátech pro potřeby nástěnky na ulici, či prezentaci zájemcům. Několik velikostí a vzhledů pro každou RK. Možnosti individuálních úprav.

nastenka

Nástěnka

Informativní nástěnka pro předávání interních vzkazů v softwaru mezi jednotlivými uživateli, potvrzení přečtení příspěvků.

sdileni

MLS – Cloud REAL

Modul, prostřednictvím kterého je možné sdílet vybrané nabídky z vlastního portfolia s dalšími realitními kancelářemi využívající realitní software Poski REAL.

klienti

Klienti

Modul shromažďující veškeré zadané kontakty na klienty - do softwaru Poski REAL pro jejich další správu a následnou evidenci. Klienti jsou začlenění do přehledných skupin, dle charakteru zaměření a evidování v časové ose záznamů

poptavky

Poptávky

Modul, který aktivně páruje zadané poptávky s aktivními nabídkami v systému, odeslání mailů poptávajícím zákazníkům. Možné napojení na webové stránky. Vše je možné řešit automaticky, nebo manuálně.

volani

Volání (tipy)

Modul, který eviduje kontakty, které zatím nejsou spojené s konkrétním obchodním případem (zakázkou). Modul umožňuje jednotlivé záznamy převádět mezi uživateli až do doby úplného nabrání případu. Vhodné také při zadání tipu na zakázku. Jedná se vlastně o call centrum v systému Poski REAL.

dokumenty

Dokumenty

Knihovna firemních materiálů, dokumenty ke stáhnutí pro jednotlivé makléře řešené stromovou strukturou s možností určení viditelnosti dokumentů.

statistiky2

Statistiky

Sledování výkonnosti společnosti, sledování aktivity makléřů, obraty, počty zakázek. Statistické výstupy celkové návštěvnosti na Srealitách, Idnes, www a dalších portálech.

kalendar

Kalendáře

Plánování jednání do kalendáře, centrálně, individuálně. Možnost upozornění na email v datu plnění úkolu, komunikace a předávání úkolů. Možné dokoupit také příplatkový modul – napojení na Google kalendář.

naklady

Náklady RK

Umožnuje manuálně zapisovat náklady spojené s inzerováním zakázek a inzercí obecně u jednotlivých nabídek (obchodních případů).

frontend

Developerské projekty

Zadávání informací developerských projektů, napojení na zadané nabídky, odeslání na webové stránky. Vhodný modul pro RK, které mají drobné projekty.

sms

SMS komunikace

Funkce, která umožní odesílání SMS zpráv uživatelům, nebo zájemcům přes rozhraní systému. Plánování schůzek nikdy nebylo tak jednoduché.

export

Funkce export na Facebook

Funkce, díky které dochází k exportování vybraných nabídek s vlastním textem na Facebook. Exportování označených článků a aktualit na Facebook.

odkazy

Funkce ohlasy nabídek

Funkce obsahuje statistiky úspěšnosti inzerce na realitních serverech. Díky funkci ohlasy nabídky je možnost také automatického odesílání statistik výkonu zakázky na serverech Sreality, iDnes, či na vlastním webu automaticky přímo klientům. Vše přehledně emailem, ve formě krásného PDF.