Menu Hlavní obsah

Adresář

Modul shromažďující veškeré zadané kontakty na klienty a zájemce do softwaru Poski REAL pro jejich další správu a následnou evidenci. Klienti jsou začlenění do přehledných skupin dle charakteru zaměření a evidování v časové ose záznamů. V systému lze nastavit chování mazání dat v souladu s pravidly GDPR

Práce s nabídkou

Hlavní modul celého softwaru zajišťující kompletní správu realitních nabídek - zadávání popisků, adresních míst, vlastností i fotografií k nabídkám. Nabídky je možné evidovat v několika stavech. V přípravě, aktivní a prodané jako archivní.

Obchodní případ

Speciální modul pro evidenci obchodních případů – tím se rozumí evidence dané zakázky po prodeji nebo pronájmu. Rozdělení zakázek nemovitostí do několika stavů (rezervace – návrh na vklad – zobchodováno), hlídání klíčových dat u obchodního případu. Možnost využít navazující funkci pro výpočet provize realitních makléřů.

Exporty

Modul spravující exporty realitních nabídek na jednotlivé realitní servery. Přidávání nových exportních můstků, správa připojení. Aktuálně možnost exportovat nemovitosti na více než 40 realitních serverů.

Poptávky

Modul, který aktivně páruje zadané obecné poptávky do softwaru s aktivními nabídkami v systému, obsahuje i odeslání emailů poptávajícím zákazníkům. Lze napojit na webové stránky. Vše je možné řešit automaticky nebo manuálně.

Plánování

Plánování jednání a schůzek do kalendáře centrálně i individuálně. Možnost nastavit si upozornění emailem ve dne plnění úkolu. Obsahuje i komunikaci a předávání úkolů. Jednoduché zobrazení evidence plánovacích záznamů v moderní kanbanové tabuli. Možné dokoupit také příplatkový modul – napojení na Google kalendář.

Akvizice – monitoring soukromé inzerce

Modul evidující kontakty, které zatím nejsou spojené s konkrétním obchodním případem (zakázkou). Modul umožňuje jednotlivé záznamy převádět mezi uživateli až do doby úplného nabrání případu. Vhodné také v případě zadání tipu na zakázku nebo zadání nové akvizice. Jedná se o modul, který pracuje se studenými kontakty. Modul akvizice má naprogramované také základní mapování soukromé inzerce z naší dílny známé jako monitoring soukromé inzerce.

Statistiky

Statistiky, které komplexně sledují výkonnost společnosti, sledování aktivity makléřů, obraty i počty zakázek. Statistické výstupy celkové návštěvnosti nemovitostí na Srealitách, iDnes.cz, webových stránkách a dalších portálech.

Finance a uzávěrky

Umožňuje evidenci přijatých a vydaných prostředků u obchodních případů. Díky zapisování nákladů a příjmů je možné vypočítat provizní uzávěrky makléřů a evidovat saldo zakázek. Máte ve své realitní kanceláři makléře? Vypočítáváte jim uzávěrky ručně? Není to potřeba, náš software umožní vypočítat makléřům uzávěrky jejich obchodů automaticky.

Uživatelé

Modul určený pro zadání a následnou správu uživatelů (makléřů), zakládání profilů jednotlivých uživatelů a jejich evidenci. Obsahuje základní statistiky i víceúrovňový přístup s možností definování uživatelských rolí, kterých může být až 10.

Nastavení systému

Modul určený pro základní nastavení softwaru, uživatelských rolí a práv pro evidenci systémových informací. Samozřejmostí je nastavení loga jako vodotisku do nabídek.

Projekty

Zadávání informací developerských projektů, napojení na zadané nabídky, odeslání na webové stránky a realitní servery. Vhodný modul pro RK, které mají drobné projekty a mají zájem vše ovládat přes rozhraní Poski REAL.

MLS systém (Cloud REAL)

Cloud REAL je MLS systém, prostřednictvím kterého je možné sdílet vybrané nabídky z vlastního portfolia s dalšími realitními kancelářemi využívajícími realitní software Poski REAL.

Funkce

Zapisování záznamů

Funkcionalita evidující veškeré záznamy a poznámky u jednotlivých modulů, které se zobrazí v přehledné časové ose. Všechny aktivity uživatelů tak jsou pod absolutní a přehlednou kontrolou.

Stáhnutí LV

Stáhnutí LV z katastru nemovitostí přes dálkový přístup Poski REAL, po stáhnutí uložení listu vlastnictví do softwaru k nabídce nebo obchodnímu případu.

Cenové mapy

Rychlé nacenění nemovitosti přes cenové mapy CeMap nebo zobrazení cenového rozpětí nemovitostí v okolí adresního místa pro stanovení ceny.

Protokol o prohlídce

Funkce do terénu – Klik and GO. Podepsat protokol o prohlídce nebylo nikdy jednodušší. Stačí si v softwaru vyplnit pár údajů o osobě, která je na prohlídce, a podepsat protokol a GDPR přímo okamžitě na místě přes telefon nebo tablet pouhým prstem.

Exporty na Facebook

Funkce, díky které dochází k exportování vybraných nabídek s vlastním textem na Facebook. K dispozici je i exportování označených článků a aktualit.

SMS zprávy

Odeslání SMS zprávy ze systému na libovolný počet kontaktů, které jsou evidované v systému.

Ohlasy nabídek

Funkce obsahuje statistiky úspěšnosti inzerce na realitních serverech. Díky této funkci je možné automatické odesílání statistik výkonu zakázky na serverech Sreality.cz, iDnes.cz, či vlastnímu webu automaticky přímo klientům. Vše přehledně emailem ve formě PDF.