Menu Hlavní obsah
Pokud jste na základě níže uvedených otázek byli minimálně 1x v nejistotě, jsme ti vhodní poradci pro Vás.
Využijte našeho poradce přímo u Vás – více na www.poradcevrealitach.cz.

1.

Nevíte co je to doména případně kde jí koupit? Řešíte, kde zřídit emaily pro Vaše makléře, aby byly kvalitně zabezpečené?

2.

Zadáváte stále realitní nabídky na servery či Facebook ručně. Protože se bojíte, že Vám někdo ukradne data klientů? Víte jak toto řešit a zabezpečit?

3.

Řešíte webové stránky pro svojí realitní kancelář? Nevíte, zda si vybrat Wordpress zdarma či jiné řešení za peníze? Máte znalost v propojování různých softwarů?

4.

Přemýšlíte jak zjednodušit agendu pro vaše pracovníky? Ubíjí Vás excelovské a statistické tabulky, reporty zaměstnanců, neefektivní plánování?

5.

Je pro Vás obtěžující neustále upravovat a zmenšovat fotografie nemovitostí? Nevíte jak nahrát logo Vaší RK do fotografie?

6.

Umíte efektivně založit Facebook? A pokud ano, založit na něm PPC reklamu, efektivně plánovat kampaně, vyhodnotit si výsledky?

7.

Máte zájem si vyrobit vlastní realitní software, či CRM systém? Víte, že se jedná o to stejné? Umíte zmapovat reálné náklady na pořízení?

8.

Víte jak pracovat s monitoringem realitních dat? Umíte efektivně oslovit prodávající? Máte ošetřené GDPR, které s tím souvisí?

9.

Emailujete klientům efektivně a správně? Využíváte právně ověřené nástroje? Umíte efektivně natočit video prohlídku a následně sestříhat videa?

Přistihli jste se minimálně jednou, že neznáte odpověď? Tak než začnete vše řešit, zavolejte nám nebo napište. Objektivně Vám poradíme.

Nezávazná poptávka

Došli jste až k tomuto formuláři? Pak Vás něco zajímá nebo si jen nevíte rady, oba případy vyřešíme. Už jen jeden krok k cíli a tím je jeho vyplnění. Naši specialisté se s Vámi zcela ZDARMA spojí a navrhnou optimální strategii pro Vaše požadavky nebo osobní schůzku.

* :
: * :
* : * :
* :
fname: lname:
Položky označené * jsou povinné!