Menu Hlavní obsah

Pokud jste byli v posledním roce na jakémkoli realitním školení, určitě jste se dozvěděli jak pracovat s databází kontaktů, tvořit weby makléřů a plno dalších ověřených věcí. Ale ruku na srdce, pustili jste se do práce po tom, co jste na školení byli? Z našich zkušeností víme, že realitní makléři marketing řeší velice povrchně, nic z níže uvedeného nedotahují, a co více, neví jak úspěšnost vyhodnotit. Proč? Protože všichni máme málo času a bojíme se učit nové věci. V Poski REALu je plno možností, jak marketing firmy velice rychle posunout na úroveň před Vaší konkurenci. Naučíme Vás, jak Poski REAL vytěžit marketingově na 100 % a udělat něj opravdovou marketingovou zbraň. Naučíme Vás, že není nutné tříštit síly, energii a využívat pro marketing 10 různých služeb, firem a systémů, plno toho umí právě Poski REAL.

Vladimír Vaněk
Kdo školí? Ing. Vladimír Vaněk
Termín: Dohodneme takový, který Vám bude sedět
Délka školení: 2,5 hodiny
Počet účastníků: Maximální počet je 10 účastníků
Cena školení: 4 000 Kč bez DPH
+ cena dopravy 10 Kč/km (počítáno z Ostravy)
Co zajistit: Projektor a počítač se vždycky hodí, školící místnost
Místo školení: U Vás, rádi za Vámi přijedeme.
Možné školení v sídle Poski.com pro 15 osob, pronájem školící místnosti ZDARMA.
Mám zájem

Co je obsahem školení a co se naučíte?

Povíme si, jestli by marketing měla provádět realitka nebo makléři samostatně, a proč je pravidlo opakování strašně důležité.

Základem pro osobní marketing je tvořit databázi kontaktů. Databáze se nezískává díky e- bookům, ale díky osobnímu kontaktu. Statistiky říkají, že za život potkáme až 80 000 lidí. Ukážeme Vám, jak rychle a bez práce kontakty evidovat. Také se dozvíte, jak komunikovat se zákazníky, a jestli mají v dnešní době newslettery ještě smysl.

Souvisejícím tématem je GDPR. Víte, kdy je možné poslat na kontakt nabídku? Kdy je nutné míti souhlas a kdy stačí jen zákazníky informovat? Týkají se pokuty za neřešení GDPR i Vás?

Webové stránky nemovitostí jsou výborný nástroj pro prodej ale i pro nábor. Nevěříte? Na školení se dozvíte proč, a také jak stránky nemovitostí s minimální investicí připravit za 1 minutu Vašeho času.

Realitní makléř je veřejně známou osobou a měl by být vidět. Vaši zákazníci chtějí pracovat právě s Vámi a znát Vaší totožnost. Ukážeme Vám, jak lze webové stránky připravit přímo z realitního softwaru.

Aby marketing měl smysl je nutné umět jej správně vyhodnotit. Zabrousíme tedy do statistik, které je v softwaru možné sledovat.

Ne každý má peníze na televizní reklamu. Ukážeme si nejlevnější způsoby osobní propagace na internetu.

Pro koho je školení vhodné?

Pro všechny realitní makléře a makléřky, kteří mají zájem být vidět.

Pro všechny makléře, kteří chtějí jít s dobou a být v oboru lepší.

Pro ty, co mají zájem ušetřit si práci s marketingem. Poski REAL totiž nabízí i funkce, které snadno nahradí některé marketingové nástroje.

Vyplňte nám kontaktní formulář a nezapomeňte napsat, o jaké školení byste měli zájem a pro kolik lidí. Klidně se rozepište. Čím více informací budeme mít, tím méně se Vás pak budeme doptávat. :)

* :
* :
* :
* :
* :
* :
email: phone: fullname:
Cena zvoleného školení: