Menu Hlavní obsah

Hodnocení klientů:

Co jsme si domluvili, také nakonec platilo, některá řešení dokonce předčila naše prvotní očekávání. Pokud se vyskytly nějaké drobné potíže – vždy jsme byli schopni je společně odstranit a dobrat se ke kompromisu.

Na samotném realitním softwaru oceňuji především rychlý export a přehlednou administraci, s kterou se opravdu dobře pracuje. Zadávání nabídek je pak rychlé a opravdu snadné.

Dříve jsme realitní software nepoužívali, dnes vím, že díky němu ušetříme hodně práce i času.
Co se týká webových stránek, na ty máme jen ty nejlepší ohlasy – našim klientům se líbí. Do budoucna pak chystáme řadu drobných vylepšení.

Donetta.cz

Jana Hubáčková
Majitelka realitní kancelář Donetta
z Hradce Králové


S přístupem Poski.com jsem velmi spokojen, vše proběhlo tak jak jsme si domluvili. Oceňuji i následnou podporu – stačí se na ni obrátit a vždy nám poradí.

Realitní software 100 % splňuje všechny naše požadavky, dokonce bych řekl, že ani všechny jeho funkce nevyužijeme. Oceňuji zejména jednoduché, rychlé a přehledné zadávání nabídek a jejich následnou správu. Zde také vidím největší zlepšení oproti našemu předcházejícímu řešení.

Kareal.cz

Jiří Kovář
Majitel realitní kanceláře Kareal
z Moravské Třebové


Díky novým webovým stránkám můžeme našim klientům na jednom místě jednoduše a přehledně prezentovat naši kompletní nabídku reality.

S Poski.com (Poski REAL) spolupracujeme i nadále a společně hledáme cesty k dalším vylepšením naších prezentací.

Simplyhome.cz

Tomáš Kuňák
Zástupce realitní kanceláře SimplyHome.cz
z Prahy
(další projekty: TomasKunak.cz)


S vyrobenými stránkami jsem velmi spokojena, to co bylo domluveno, bylo i realizováno - tak jak jsme si domluvili. Průběžně pak s Poski řešíme další vylepšení stránek i programu – komunikace je bezproblémová a velmi vstřícná.

Na programu oceňuji především snadné zadávání nabídek a jednoduchý export na realitní vyhledávače. Perfektní je, že s programem můžeme pracovat odkudkoliv, stačí připojení k internetu.

Velmi oceňuji pravidelné upgrady programu, které přináší aktualizace a nové funkce.

Pokud srovnám Poski REAL se svým předchozím programem, musím vyzdvihnout pro mě zajímavé nové funkce i velmi dobrý poměr cena / výkon.

Hlavním rozdílem však je přístup v komunikaci, ať už pana Vaňka nebo ostatních v Poski. Cokoliv řešíme bez problémů a celkově je přístup velmi vstřícný.

Donnareality.cz

Dana Burdová
Jednatelka realitní kanceláře Donna
z Prahy

Nezávazná poptávka

Došli jste až k tomuto formuláři? Pak Vás něco zajímá nebo si jen nevíte rady, oba případy vyřešíme. Už jen jeden krok k cíli a tím je jeho vyplnění. Naši specialisté se s Vámi zcela ZDARMA spojí a navrhnou optimální strategii pro Vaše požadavky nebo osobní schůzku.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!