Menu Hlavní obsah

Hodnocení klientů:

Děkuji vám za spolupráci. I když se někdy nepotkaly naše představy, oceňuji osobní přístup celého týmu a pana Vaňka, který vyřešil veškeré sporné situace. S projektem jsem ve finále velmi spokojený a mohu Vás tak vřele doporučit.

Z3N.cz

Martin Jarolímek
Z3N Development s.r.o.


Děkuji týmu Poski REAL, který s námi poslední 3 měsíce vyvíjel web nrk.cz. Podařilo se nám připravit originální a moderní web, kde oproti konkurenci naleznete například videoprohlídky, navazuje na marketing sociálních sítí a podobně. Je to projekt, na kterém i nadále s poski pracujeme a jsme s ním spokojeni.

Nrk.cz

Jakub Němec
majitel realitní kanceláře NRK
z Prahy


Chtěli bychom touto cestou poděkovat firmě Poski a jeho týmu který se o nás stará od vzniku společnosti, jejich dokonalý přístup k problémům je scela výmeční. Opravdu oceňujeme jejich profesionality a osobního přístupu k danému problému a rychlému odstranění čí vyřešení.

Moc se nám líbí, že dodržují nové trendy a jsou dle našeho názoru jedineční na českém trhu. Vřele můžeme doporučit.

Rkadriana.cz

RK Adriana


Co jsme si domluvili, také nakonec platilo, některá řešení dokonce předčila naše prvotní očekávání. Pokud se vyskytly nějaké drobné potíže – vždy jsme byli schopni je společně odstranit a dobrat se ke kompromisu.

Na samotném realitním softwaru oceňuji především rychlý export a přehlednou administraci, s kterou se opravdu dobře pracuje. Zadávání nabídek je pak rychlé a opravdu snadné.

Dříve jsme realitní software nepoužívali, dnes vím, že díky němu ušetříme hodně práce i času.
Co se týká webových stránek, na ty máme jen ty nejlepší ohlasy – našim klientům se líbí. Do budoucna pak chystáme řadu drobných vylepšení.

Donetta.cz

Jana Hubáčková
Majitelka realitní kancelář Donetta
z Hradce Králové


S přístupem Poski.com jsem velmi spokojen, vše proběhlo tak jak jsme si domluvili. Oceňuji i následnou podporu – stačí se na ni obrátit a vždy nám poradí.

Realitní software 100 % splňuje všechny naše požadavky, dokonce bych řekl, že ani všechny jeho funkce nevyužijeme. Oceňuji zejména jednoduché, rychlé a přehledné zadávání nabídek a jejich následnou správu. Zde také vidím největší zlepšení oproti našemu předcházejícímu řešení.

Kareal.cz

Jiří Kovář
Majitel realitní kanceláře Kareal
z Moravské Třebové


Díky novým webovým stránkám můžeme našim klientům na jednom místě jednoduše a přehledně prezentovat naši kompletní nabídku reality.

S Poski.com (Poski REAL) spolupracujeme i nadále a společně hledáme cesty k dalším vylepšením naších prezentací.

Simplyhome.cz

Tomáš Kuňák
Zástupce realitní kanceláře SimplyHome.cz
z Prahy
(další projekty: TomasKunak.cz)


S vyrobenými stránkami jsem velmi spokojena, to co bylo domluveno, bylo i realizováno - tak jak jsme si domluvili. Průběžně pak s Poski řešíme další vylepšení stránek i programu – komunikace je bezproblémová a velmi vstřícná.

Na programu oceňuji především snadné zadávání nabídek a jednoduchý export na realitní vyhledávače. Perfektní je, že s programem můžeme pracovat odkudkoliv, stačí připojení k internetu.

Velmi oceňuji pravidelné upgrady programu, které přináší aktualizace a nové funkce.

Pokud srovnám Poski REAL se svým předchozím programem, musím vyzdvihnout pro mě zajímavé nové funkce i velmi dobrý poměr cena / výkon.

Hlavním rozdílem však je přístup v komunikaci, ať už pana Vaňka nebo ostatních v Poski. Cokoliv řešíme bez problémů a celkově je přístup velmi vstřícný.

Donnareality.cz

Dana Burdová
Jednatelka realitní kanceláře Donna
z Prahy

Nezávazná poptávka

Došli jste až k tomuto formuláři? Pak Vás něco zajímá nebo si jen nevíte rady, oba případy vyřešíme. Už jen jeden krok k cíli a tím je jeho vyplnění. Naši specialisté se s Vámi zcela ZDARMA spojí a navrhnou optimální strategii pro Vaše požadavky nebo osobní schůzku.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!