Menu Hlavní obsah
Responsivní design Široká vzhled stránek (1920px) Reference Black reality používající systém Poski REAL

Black reality

URL: www.black-reality.cz

Moderní realitní server s velmi kvalitním vyhledáváním. Jeho předností je zobrazení všech nabídek na mapě i s přesným rozostřením, čímž nabízí návštěvníkům širší a přesnější výběr. Rovněž se může pyšnit s vyhledávačem, který dokáže během vteřiny zajistit výběr bytů a nemovitostí všech měst a obcí na základě dotazů návštěvníka. Rovněž je možné přidávat soukromé inzerce ZDARMA a klienti Poski REAL mají taktéž export svých nabídek do black-reality.cz zcela ZDARMA.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1920px) Reference Domov Beroun používající systém Poski REAL

Domov Beroun

URL: www.domov-beroun.cz

Responzivní řešení realitního webu, kde se vyskytuje výpis nabídek, portálovým řešením s hledáním na mapě. Hlavní výhoda tohoto portálového řešení je, že dokáže na mapě zobrazit všechny nabídky, včetně těch, které mají rozostřenou adresu. Klientovi byl vytvořen individuální vzhled, navíc každý realitní makléř má vlastní URL adresu, se kterou následně může pracovat.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) TB Reality používající systém Poski REAL

TB Reality

URL: www.tbreality.cz

Vše promyšleno do puntíku a snaha odlišit se od konkurence. To je web realitní kanceláře TB reality, která již od začátku projektu úzce spolupracovala také s našim marketingovým týmem. Pro majitele Tomáše Bartuska jsme připravili strukturu webu, ale také obsah či individuální stránku cílící na nábor nemovitostí.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) VMI Reality používající systém Poski REAL

VMI Reality

URL: www.vmireality.cz

Webové stránky slouží především jako referenční stránky prodaných nebo pronajatých nemovitostí, developerských projektů a komerčních objektů, které klient přímo vlastní. Tím se velmi odlišuje od ostatních realitních kanceláří, které cílí na nábor či prodej. Realitní kancelář přešla z naší verze webových stránek START na verzi KLASIK - tedy na webové stránky pro tu nejnáročnější klientelu.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) NRK Realitní kancelář používající systém Poski REAL

NRK Realitní kancelář

URL: www.nrk.cz

Děkujeme tímto celému týmu Poski REAL za trpělivost a skvěle odvedenou práci. Podařilo se nám vytvořit originální stránky s moderním pojetím.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Kaktus reality používající systém Poski REAL

Kaktus reality

URL: www.kaktusreality.cz

Homestaging či realitní zpravodaj. Nejen toto nabídne web Kaktusreality.cz. Klientem zvolena verze realitního systému REAL Klasik + profesionální webová grafika na míru znamená unikátní a zároveň úspěšnou internetovou prezentaci realitní kanceláře zaměřující se na Moravskoslezský kraj.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) Reference Slaks Company používající systém Poski REAL

Slaks Company

URL: www.slaks-invest.com

Web realitní kanceláře, založený na moderních prvcích grafiky. Celá stránka je přehledná, čistá a díky zelené a šedé barvě působí nadčasově. Zajímavě jsou zpracována například konverzní tlačítka nebo Menu na pravé straně stránky.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) Realimetka reality používající systém Poski REAL

Realimetka

URL: www.realimetka.cz

Ukázka 100% moderní a svěží webové prezentace, Realitní kancelář přišla se svojí myšlenkou, jak se chtějí prezentovat a my jsme jim pomohli vnést svěžest do světa realit a netvářit se kysele. Díky volbě barev, efektům a uspořádání je web opravdu přehledný, zábavný a odlišný od kterékoliv konkurence.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) Euroreality.net reality používající systém Poski REAL

Euroreality.net

URL: www.euroreality.net

Velice moderní webová stránka je postavena na verzi Klasik. Jeho předností je přehlednost, potenciální zákazník si jednoduše najde co hledá, díky možnosti vyhledávat v kategoriích, které jsou ještě dále rozděleny na prodej a pronájem. Součástí webu je rychlý vyhledávač, ale i například formulář v záložce Kariéra, pro potenciální zájemce o práci u společnosti Euroreality.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) ceret reality používající systém Poski REAL

Ceret

URL: www.ceret.cz

Webová prezentace ceret.cz je opravdu profesinální stránka verze KLASIK, která na první pohled budí důvěru. Tento redesign našeho dlouholetého klienta je zaměřen především na prezentaci samotné realitní kanceláře. Díky modernímu dlaždicového menu na hlavní stránce jde ihned vidět, čemu se Ceret reality věnuje.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Stereo reality používající systém Poski REAL

Stereo reality

URL: www.stereoreality.cz

Vytvořili jsme webovou prezentaci pro první All inclusive realitní společnost v České republice. Zajímavostí v projektu jsou například anglické mutace stránek či individuální detail nabídky. Celkový grafický koncept je zpracován na míru klientovi a využívá náš úspěšný realitní systém REAL Klasik. Vytvoření webu jsme věnovali více než 100 hodin usilovné práce.

Chci podobný web
Responsivní design Reference SimplyHOME používající systém Poski REAL

SimplyHOME

URL: www.simplyhome.cz

Že dnes nestačí mít průměrnou webovou prezentaci realitní kanceláře věděl klient simplyHOME již na začátku naší spolupráce. 200 hodin práce týmu Poski REALu tak dopadlo nad očekávání dobře. Výsledkem je velmi úspěšná webová prezentace napojená na realitní systém REAL Klasik. Individuální grafika na míru a responzivní design je pro klienty, kteří chtějí uspět, samozřejmostí.

Chci podobný web
Donna reality

Donna reality

URL: www.donnareality.cz

Exclusivní grafika na míru pro klienta, návrh firemní identity a Poski REAL Klasik. To jsou společné znaky této povedené reference. Jedná se o první projekt s novým selektivním - inteligentním vyhledáváním. Jedná se o unikátní hledání nemovitostí pomocí speciálně upraveného filtru, ve kterém je možné vybrat více možností.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Reality WAP používající systém Poski REAL

Bydlení Veltrusy

URL: www.bydleniveltrusy.cz

Prezentace developerského projektu, jejichž cílem je prezentovat aktuální stav prodeje nemovitostí v rámci developerského projektu bydlení ve Veltrusech. Stránky obsahují responzivní design a jsou napojené na data z Poski REAL.

Chci podobný web
Reference RD Reality používající systém Poski REAL

STAFOS – REAL, s.r.o.

URL: www.stafosreal.cz

Webová prezentace realitní kanceláře Stafos – Real s napojením na realitní software Poski REAL ve verzi Klasik. Speciální úprava pro developerské projekty.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) NRK Realitní kancelář používající systém Poski REAL

HTReality

URL: www.htreality.eu

Ukázka redesignu realitní kanceláře a tvorba moderního webu s jednoduchou kategorizací podstránek a zajímavě řešenou hlavní stránkou, kde jsme vložili videosmyčku z prohlídky několika nemovitostí klienta.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) NRK Realitní kancelář používající systém Poski REAL

FINVOX

URL: www.finvox.cz

Webová prezentace společnosti Finvox vychází z její nové korporátní identity. Jednotlivé kategorie a podstránky byly vytvořeny podle představ klienta a vznikla tak i individuální stránka poradců, která dává prostor představení jednotlivých členů týmu.

Chci podobný web
Responsivní design Reference tomaskunak.cz používající systém Poski REAL

Tomáš Kuňák

URL: www.tomaskunak.cz

Trendem posledních měsíců jsou individuální stránky makléřů. Pomocí nich poté makléři navazují bližší kontakt s klienty. Výsledkem je větší vzájemná důvera. Pro takový krok se rozhodli také makléři ze simplyHOME. Navázali tak na předchozí úspěšnou spolupráci s Poski.com při tvorbě webových stránek Simplyhome.cz. Samozřejmostí je responzivní design, najdete zde také ale praktické informace o životě v jednotlivých částech Prahy.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Bárta Miroslav používající systém Poski REAL

Bárta Miroslav

URL: www.bartamiroslav.cz

Dalším z makléřů, kteří chtějí být blíže svým klietům, se stal pan Miroslav Bárta. Po spolupráci na tvorbě webové prezentace realitní kanceláře htreality.cz se rozhodl zaujmout klienty prostřednictvím velmi originálního webu, na kterém také bloguje o novinkách v realitní oblasti.

Chci podobný web

Nezávazná poptávka

Došli jste až k tomuto formuláři? Pak Vás něco zajímá nebo si jen nevíte rady, oba případy vyřešíme. Už jen jeden krok k cíli a tím je jeho vyplnění. Naši specialisté se s Vámi zcela ZDARMA spojí a navrhnou optimální strategii pro Vaše požadavky nebo osobní schůzku.

* :
: * :
* : * :
* :
fullname:
Položky označené * jsou povinné!