Menu Hlavní obsah
V RE/MAX Česká republika používají systém Poski REAL
+

RE/MAX - systém MAXIS

www.remax-czech.cz

Síti realitních kanceláří RE/MAX jsme se postarali o kompletní migraci dat a díky našemu komplexnímu systému může nabídnout svým makléřům jedno z nejlepších technických řešení na trhu.

Chci realitní systém
Makléři z Reality pro radost s.r.o. používají systém Poski REAL
+

Reality pro radost

www.reality-proradost.cz

Pro kancelář Reality pro radost byly k zcela nové korporátní identitě vytvořeny moderní webové stránky spolu s přechodem na CRM systém Poski REAL.

Chci podobný web
Reference Kaktus reality používající systém Poski REAL
+

Kaktus reality

www.kaktusreality.cz

Web Kaktusreality.cz byl vytvořen našimi grafiky zcela na míru. Nyní může nabídnout také kvalitní homestaging či realitní zpravodaj.

Chci podobný web
BO! Reality používající systém Poski REAL
+

BO! REALITY & FINANCE

www.boreality.cz

Byl vytvořen zcela originální web, který realitní kanceláři pomohl k lepší prezentaci. Spolu s webem je využívám nás CRM systém Poski REAL.

Chci podobný web
Gepard reality používající systém Poski REAL
+

GEPARD REALITY

www.gpre.cz

Pro Gepard reality jsme vytvořili nové designové webové stránky a postarali jsme se o napojení na náš komplexní realitní systém Poski REAL.

Chci podobný web
Euroreality.net reality používající systém Poski REAL
+

Euroreality.net

www.euroreality.net

Nový moderní a přehledný web Eurorealit má nyní také rychlý vyhledávač, ale i formulář v záložce Kariéra, pro potenciální zájemce o práci.

Chci podobný web
Bydlení Šantova reality používající systém Poski REAL
+

Bydlení Šantová

www.bydlenisantova.cz

Proto projekt Bydlení Šantova vsadil na designové webovky s interaktivním ceníkem a procházením jednotlivých nemovitostí. Návštěvníci webu si tak mohou jednoduše vybrat byt podle svých představ a také možností.

Chci podobný web
Kurko reality používající systém Poski REAL
+

Kurko reality

www.kurko.cz

Webové stránky pro kancelář jsme tvořili zcela na míru, s důrazem na nejmodernější trendy. Kombinací profesionálních fotografií, jednoduchého čistého stylu a modrých odstínů se nám podařilo vytvořit web následující aktuální trendy.

Chci podobný web
Portál Black reality používá systém Poski REAL
+

Black reality

www.black-reality.cz

Moderní realitní server s velmi kvalitním vyhledáváním. Jeho předností je zobrazení všech nabídek na mapě i s přesným rozostřením, čímž nabízí návštěvníkům širší a přesnější výběr. Rovněž se může pyšnit s vyhledávačem, který dokáže během vteřiny zajistit výběr bytů a nemovitostí.

Chci podobný web
Donna reality
+

Donna reality

www.donnareality.cz

Jedná se o první projekt s novým selektivním - inteligentním vyhledáváním. Představuje unikátní hledání nemovitostí pomocí speciálně upraveného filtru, ve kterém je možné vybrat více možností.

Chci podobný web
Reference Domov Beroun používající systém Poski REAL
+

Domov Beroun

www.domov-beroun.cz

Klientovi byl vytvořen individuální vzhled. Hlavní výhoda tohoto portálového řešení je, že dokáže na mapě zobrazit všechny nabídky, včetně těch, které mají rozostřenou adresu.

Chci podobný web
Realimetka reality používající systém Poski REAL
+

Realimetka

www.realimetka.cz

Ukázka 100% moderní a svěží webové prezentace, Realitní kancelář přišla se svojí myšlenkou, jak se chtějí prezentovat a my jsme jim pomohli vnést svěžest do světa realit a netvářit se kysele.

Chci podobný web
Reality Frolík používající systém Poski REAL
+

Robert Frolík

www.reality-frolik.cz

Webové stránky pro privátního realitního makléře mají neotřelou grafiku, kterou klient naší společnosti dodal sám, na nás bylo vyřešit funkčnost celého webu, včetně filtrů a napojení na Poski REAL.

Chci podobný web

Nezávazná poptávka

Došli jste až k tomuto formuláři? Pak Vás něco zajímá nebo si jen nevíte rady, oba případy vyřešíme. Už jen jeden krok k cíli a tím je jeho vyplnění. Naši specialisté se s Vámi zcela ZDARMA spojí a navrhnou optimální strategii pro Vaše požadavky nebo osobní schůzku.

* :
: * :
* : * :
* :
fname:
Položky označené * jsou povinné!