Menu Hlavní obsah
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) Realimetka reality používající systém Poski REAL

Realimetka

URL: www.realimetka.cz

Ukázka 100% moderní a svěží webové prezentace, Realitní kancelář přišla se svojí myšlenkou, jak se chtějí prezentovat a my jsme jim pomohli vnést svěžest do světa realit a netvářit se kysele. Díky volbě barev, efektům a uspořádání je web opravdu přehledný, zábavný a odlišný od kterékoliv konkurence.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) ceret reality používající systém Poski REAL

Ceret

URL: www.ceret.cz

Webová prezentace ceret.cz je opravdu profesinální stránka verze KLASIK, která na první pohled budí důvěru. Tento redesign našeho dlouholetého klienta je zaměřen především na prezentaci samotné realitní kanceláře. Díky modernímu dlaždicového menu na hlavní stránce jde ihned vidět, čemu se Ceret reality věnuje.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) Euroreality.net reality používající systém Poski REAL

Euroreality.net

URL: www.euroreality.net

Velice moderní webová stránka je postavena na verzi Klasik. Jeho předností je přehlednost, potenciální zákazník si jednoduše najde co hledá, díky možnosti vyhledávat v kategoriích, které jsou ještě dále rozděleny na prodej a pronájem. Součástí webu je rychlý vyhledávač, ale i například formulář v záložce Kariéra, pro potenciální zájemce o práci u společnosti Euroreality.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1920px) Reference Black reality používající systém Poski REAL

Black reality

URL: www.black-reality.cz

Moderní realitní server s velmi kvalitním vyhledáváním. Jeho předností je zobrazení všech nabídek na mapě i s přesným rozostřením, čímž nabízí návštěvníkům širší a přesnější výběr. Rovněž se může pyšnit s vyhledávačem, který dokáže během vteřiny zajistit výběr bytů a nemovitostí všech měst a obcí na základě dotazů návštěvníka. Rovněž je možné přidávat soukromé inzerce ZDARMA a klienti Poski REAL mají taktéž export svých nabídek do black-reality.cz zcela ZDARMA.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1200px) Reference Caffe reality používající systém Poski REAL

Caffe reality

URL: www.caffereality.cz

Webová stránka vytvořena dle individuální grafiky pro realitní kancelář CaffeRreality. Realitní webová stránka je napojena na Facebook stránku, kde se velmi úspěšně prezentuje. Na stránkách je možné nalézt jednak nabídky nemovitostí od realitní kanceláře, ale také poptávkové formuláře, kam je možné rychle a snadno zadat svoji nabídku k prodeji či k pronájmu na realitní kancelář.

Chci podobný web
Responsivní design Široká vzhled stránek (1920px) Reference Domov Beroun používající systém Poski REAL

Domov Beroun

URL: www.domov-beroun.cz

Responzivní řešení realitního webu, kde se vyskytuje výpis nabídek, portálovým řešením s hledáním na mapě. Hlavní výhoda tohoto portálového řešení je, že dokáže na mapě zobrazit všechny nabídky, včetně těch, které mají rozostřenou adresu. Klientovi byl vytvořen individuální vzhled, navíc každý realitní makléř má vlastní URL adresu, se kterou následně může pracovat.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Reality WAP používající systém Poski REAL

Reality WAP

URL: www.realitywap.cz

Netradiční retro webová prezentace vytvořená pro klienta na míru jeho potřebám a požadavkům. Díky týmu Poski REAL se Reality WAP dostaly do finále mezinárodní soutěže WEBAWARDS 2015. Ta vyzdvihla zejména filtrování nabídek či silné zaměření na mobilní návštěvníky. Porotě se tedy projekt velmi líbil. Zhodnoťte i ho Vy.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Oblibenereality používající systém Poski REAL

Oblíbené reality

URL: www.oblibenereality.cz

Mezi naše klienty patří také jedna z největších realitních kanceláří v Čechách - Oblibenereality.cz. Za posledních 10 let našla bydlení pro více než 10 000 klientů. Samozřejmostí je provedení v responzivním designu či napojení na realitní systém REAL Klasik. Nemovitosti lze filtrovat dle krajů, zároveň je možno editovat vlastní obsah. Tým Poski REAL odpracoval více než 140 hodin a výsledkem je spokojený klient a rostoucí počet prodaných nemovitostí.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Kaktus reality používající systém Poski REAL

Kaktus reality

URL: www.kaktusreality.cz

Homestaging či realitní zpravodaj. Nejen toto nabídne web Kaktusreality.cz. Klientem zvolena verze realitního systému REAL Klasik + profesionální webová grafika na míru znamená unikátní a zároveň úspěšnou internetovou prezentaci realitní kanceláře zaměřující se na Moravskoslezský kraj.

Chci podobný web
RK Beruška

RK Beruška

URL: www.rkberuska.cz

S klientem spolupracujeme již dlouhodobě a v roce 2013 jsme dokončili lifting www stránek a také modernizaci programu na verzi 2.9. RK Beruška se řadí mezi největší realitní kanceláře v Ostravě a jsme rádi, že s takovým velkým partnerem můžeme spolupracovat.

Chci podobný web
MGH Consult

Realitní kancelář MGH Consult

URL: www.mgh.cz

Webové stránky realitní kanceláře, která patří k největším realitním kancelářím v Karlových Varech. Projekt je zajímavý svou originální grafikou a individuálním provedením detailu nabídky.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Stereo reality používající systém Poski REAL

Stereo reality

URL: www.stereoreality.cz

Vytvořili jsme webovou prezentaci pro první All inclusive realitní společnost v České republice. Zajímavostí v projektu jsou například anglické mutace stránek či individuální detail nabídky. Celkový grafický koncept je zpracován na míru klientovi a využívá náš úspěšný realitní systém REAL Klasik. Vytvoření webu jsme věnovali více než 100 hodin usilovné práce.

Chci podobný web
Responsivní design Reference SimplyHOME používající systém Poski REAL

SimplyHOME

URL: www.simplyhome.cz

Že dnes nestačí mít průměrnou webovou prezentaci realitní kanceláře věděl klient simplyHOME již na začátku naší spolupráce. 200 hodin práce týmu Poski REALu tak dopadlo nad očekávání dobře. Výsledkem je velmi úspěšná webová prezentace napojená na realitní systém REAL Klasik. Individuální grafika na míru a responzivní design je pro klienty, kteří chtějí uspět, samozřejmostí.

Chci podobný web
Donna reality

Donna reality

URL: www.donnareality.cz

Exclusivní grafika na míru pro klienta, návrh firemní identity a Poski REAL Klasik. To jsou společné znaky této povedené reference. Jedná se o první projekt s novým selektivním - inteligentním vyhledáváním. Jedná se o unikátní hledání nemovitostí pomocí speciálně upraveného filtru, ve kterém je možné vybrat více možností.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Reality WAP používající systém Poski REAL

Bydlení Veltrusy

URL: www.bydleniveltrusy.cz

Prezentace developerského projektu, jejichž cílem je prezentovat aktuální stav prodeje nemovitostí v rámci developerského projektu bydlení ve Veltrusech. Stránky obsahují responzivní design a jsou napojené na data z Poski REAL.

Chci podobný web
Reality Cubicor

Realitní kancelář Cubicor

URL: www.reality.cubicor.cz

Webové stránky realitní kanceláře z Plzně. Specialitou stránek je využití technologie paralaxy (navození 3D efektu v rámci posouvání pozadí).

Chci podobný web
Reference RD Reality používající systém Poski REAL

STAFOS – REAL, s.r.o.

URL: www.stafosreal.cz

Webová prezentace realitní kanceláře Stafos – Real s napojením na realitní software Poski REAL ve verzi Klasik. Speciální úprava pro developerské projekty.

Chci podobný web
Responsivní design Reference eLreality používající systém Poski REAL

eLreality

URL: www.elreality.cz

Pro eLreality jsme vytvořili webové stránky na míru využívající také realitní systém REAL Klasik. Na projektu strávil tým Poski REALu přes 100 hodin práce a kromě moderního webu také vytvořil možnost zadávání soukromé inzerce, napojení na fakturační službu FAPI či platební bránu GoPay.

Chci podobný web
Reference realitního systému Poski REAL

Schmidt reality

URL: www.schmidt-reality.cz

Pro realitní kancelář Schmidt reality - jednu z největších v Jihomoravském kraji jsme vytvořili webovou prezentaci, která již tři roky pomáhá lidem najít vhodný domov a klientovi růst na realitním trhu. Na projektu strávit tým Poski REALu 184 hodin práce a připravil pro návštěvníky realitního rádce či přehledné členění poboček RK. V nabídce jsou rovněž vlastní developerské projekty. Na úspěchu Schmidt reality se podílí také spojení s realitním softwarem REAL Klasik.

Chci podobný web
Reference Engel & Völkers používající systém Poski REAL

Engel & Völkers

Společnost Engel & Völkers je světoznámá německá realitní společnost, jež působí na realitním trhu skoro 40 let. K vyšším ziskům jí dlouhodobě pomáhá realitní software REAL Klasik.

Chci podobné řešení
Responsivní design Reference tomaskunak.cz používající systém Poski REAL

Tomáš Kuňák

URL: www.tomaskunak.cz

Trendem posledních měsíců jsou individuální stránky makléřů. Pomocí nich poté makléři navazují bližší kontakt s klienty. Výsledkem je větší vzájemná důvera. Pro takový krok se rozhodli také makléři ze simplyHOME. Navázali tak na předchozí úspěšnou spolupráci s Poski.com při tvorbě webových stránek Simplyhome.cz. Samozřejmostí je responzivní design, najdete zde také ale praktické informace o životě v jednotlivých částech Prahy.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Bárta Miroslav používající systém Poski REAL

Bárta Miroslav

URL: www.bartamiroslav.cz

Dalším z makléřů, kteří chtějí být blíže svým klietům, se stal pan Miroslav Bárta. Po spolupráci na tvorbě webové prezentace realitní kanceláře htreality.cz se rozhodl zaujmout klienty prostřednictvím velmi originálního webu, na kterém také bloguje o novinkách v realitní oblasti.

Chci podobný web

Nezávazná poptávka

Pokud máte jakýkoli realitní dotaz, nebo problém, či jen požadujete návštěvu našeho zástupce, prosím, kontaktujte nás. Obratem se s Vámi spojí naši pracovníci.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!