Menu Hlavní obsah
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Euroreality.net reality používající systém Poski REAL

Euroreality.net

URL: www.euroreality.net

Velice moderní webová stránka je postavena na verzi Klasik. Jeho předností je přehlednost, potenciální zákazník si jednoduše najde co hledá, díky možnosti vyhledávat v kategoriích, které jsou ještě dále rozděleny na prodej a pronájem. Součástí webu je rychlý vyhledávač, ale i například formulář v záložce Kariéra, pro potenciální zájemce o práci u společnosti Euroreality.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Reference Kaktus reality používající systém Poski REAL

Kaktus reality

URL: www.kaktusreality.cz

Homestaging či realitní zpravodaj. Nejen toto nabídne web Kaktusreality.cz. Klientem zvolena verze realitního systému REAL Klasik + profesionální webová grafika na míru znamená unikátní a zároveň úspěšnou internetovou prezentaci realitní kanceláře zaměřující se na Moravskoslezský kraj.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Realimetka reality používající systém Poski REAL

Realimetka

URL: www.realimetka.cz

Ukázka 100% moderní a svěží webové prezentace, Realitní kancelář přišla se svojí myšlenkou, jak se chtějí prezentovat a my jsme jim pomohli vnést svěžest do světa realit a netvářit se kysele. Díky volbě barev, efektům a uspořádání je web opravdu přehledný, zábavný a odlišný od kterékoliv konkurence.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Bydlení Šantova reality používající systém Poski REAL

Sochorova stavební

URL: www.bydlenisantova.cz

Mít moderní a přehledný web je základem úspěchu nejen pro online marketing. Proto projekt Bydlení Šantova vsadil na designové webovky s interaktivním ceníkem a procházením jednotlivých nemovitostí. Návštěvníci webu si tak mohou jednoduše vybrat byt podle svých představ a také možností.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Kurko reality používající systém Poski REAL

Kurko reality

URL: www.kurko.cz

Kurko reality patří mezi špičku v oblasti realit ve Frýdku-Místku a okolí. Webové stránky pro kancelář jsme tvořili zcela na míru, s důrazem na nejmodernější trendy. Kombinací profesionálních fotografií, jednoduchého čistého stylu a modrých odstínů se nám podařilo vytvořit web následující aktuální trendy.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Reality Frolík používající systém Poski REAL

Robert Frolík

URL: www.reality-frolik.cz

Webové stránky pro privátního realitního makléře mají neotřelou grafiku, kterou klient naší společnosti dodal sám, na nás bylo vyřešit funkčnost celého webu, včetně filtrů a napojení na Poski REAL. Vznikly tak moderní webovky, které neslouží jen k profesionální prezentaci makléře, ale které lze naplno využívat k podnikání díky pokročilým manažerským a obchodním funkcím Poski REALu.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Aplu reality používající systém Poski REAL

APLU

URL: www.aplu.cz

Dominantou společnosti APLU nejsou jen reality, ale také investice a financování obecně. Webové stránky tak vznikaly přesně na míru rozsáhlému byznysu a naším cílem bylo vytvořit web, na kterém se návštěvníci jen tak neztratí a kde rychle najdou vše, co potřebují. Kromě specifické grafiky má web i řadu pokročilých funkcí jako například rozšířenou správu článků.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Reference Domov Beroun používající systém Poski REAL

Domov Beroun

URL: www.domov-beroun.cz

Responzivní řešení realitního webu, kde se vyskytuje výpis nabídek, portálovým řešením s hledáním na mapě. Hlavní výhoda tohoto portálového řešení je, že dokáže na mapě zobrazit všechny nabídky, včetně těch, které mají rozostřenou adresu. Klientovi byl vytvořen individuální vzhled, navíc každý realitní makléř má vlastní URL adresu, se kterou následně může pracovat.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) TB Reality používající systém Poski REAL

TB Reality

URL: www.tbreality.cz

Vše promyšleno do puntíku a snaha odlišit se od konkurence. To je web realitní kanceláře TB reality, která již od začátku projektu úzce spolupracovala také s našim marketingovým týmem. Pro majitele Tomáše Bartuska jsme připravili strukturu webu, ale také obsah či individuální stránku cílící na nábor nemovitostí.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Reference Slaks Company používající systém Poski REAL

Slaks Company

URL: www.slaks-invest.com

Web realitní kanceláře, založený na moderních prvcích grafiky. Celá stránka je přehledná, čistá a díky zelené a šedé barvě působí nadčasově. Zajímavě jsou zpracována například konverzní tlačítka nebo Menu na pravé straně stránky.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) ceret reality používající systém Poski REAL

Ceret

URL: www.ceret.cz

Webová prezentace ceret.cz je opravdu profesinální stránka verze KLASIK, která na první pohled budí důvěru. Tento redesign našeho dlouholetého klienta je zaměřen především na prezentaci samotné realitní kanceláře. Díky modernímu dlaždicového menu na hlavní stránce jde ihned vidět, čemu se Ceret reality věnuje.

Chci podobný web
Responsivní design Široký vzhled stránek (1920px) Donna reality

Donna reality

URL: www.donnareality.cz

Exclusivní grafika na míru pro klienta, návrh firemní identity a Poski REAL Klasik. To jsou společné znaky této povedené reference. Jedná se o první projekt s novým selektivním - inteligentním vyhledáváním. Jedná se o unikátní hledání nemovitostí pomocí speciálně upraveného filtru, ve kterém je možné vybrat více možností.

Chci podobný web
Responsivní design Reference Bárta Miroslav používající systém Poski REAL

Bárta Miroslav

URL: www.bartamiroslav.cz

Dalším z makléřů, kteří chtějí být blíže svým klietům, se stal pan Miroslav Bárta. Po spolupráci na tvorbě webové prezentace realitní kanceláře htreality.cz se rozhodl zaujmout klienty prostřednictvím velmi originálního webu, na kterém také bloguje o novinkách v realitní oblasti.

Chci podobný web

Nezávazná poptávka

Došli jste až k tomuto formuláři? Pak Vás něco zajímá nebo si jen nevíte rady, oba případy vyřešíme. Už jen jeden krok k cíli a tím je jeho vyplnění. Naši specialisté se s Vámi zcela ZDARMA spojí a navrhnou optimální strategii pro Vaše požadavky nebo osobní schůzku.

* :
: * :
* : * :
* :
lname: fullname: email:
Položky označené * jsou povinné!