Menu Hlavní obsah

Realitní kanceláře, které doposud nevyužívají žádný z realitních softwaru buď o realitním softwaru vůbec nevědí nebo argumentují tím, že jim práce bez realitního softwaru nevadí a jsou na ni zvyklí.

Nabídky lze přece zapisovat někam do excelu nebo zadávat přímo na jeden z realitních serverů a poté je dále „kopírovat“. Tato práce „padá“ na bedra asistentky / asistenta, v horším případě realitního makléře.

Dalším častým argumentem proti pořízení realitního softwaru je finanční náročnost.

Ve skutečnosti Vám však realitní software ušetří čas i peníze. Počítejte s námi.

Pro srovnání jsme vybrali realitní software Poski REAL a spočítali jsme kolik času / peněz ušetříte při běžných činnostech při práci s nabídkami s a bez realitního software.

S Poski REALem ušetříte při zadávání nových nabídek
S Poski REALem ušetříte minimálně 104 000 Kč za rok
Proč je zadávání nabídky v Poski REAL rychlejší?

a) Novou nabídku do realitního softwaru zadáte pouze jednou, export dat na další realitní servery proběhne automaticky. Odpadá nutnost opakovaného zadání nabídky pro každý server zvlášť.

b) Poski REAL při zadávání adresy nemovitosti využívá moderní rejstřík adres, který po zadání několika informací, umí správně doplnit zbytek adresy. Tato funkce výrazně omezuje časovou náročnost zadávání nabídek a zároveň omezuje chybovost.

S realitním softwarem ušetříte 650 minut týdně, to je takřka 11 hodin týdně!

Za rok to bude neuvěřitelných 520 hodin, což při nákladech na makléře / asistentku 200 Kč / hodina dělá 104 000 Kč (pokud bychom brali v potaz náklady firmy na zaměstnance, dostaneme se ještě k daleko vyšší částce).

Možná si říkáte, ano, ale kde jsou náklady na pořízení realitního software?
I ty je třeba do kalkulací započítat.

Pokud vezmeme nejvyšší balíčkovou verzi Poski REALu s mnoha funkcemi a v responzivním designu, dostaneme se na cenu 50 000 Kč za pořízení.

Z infografiky výše víme, že Poski REAL díky urychlení práce s nabídkami ročně uspoří realitní kanceláři více jak 100 000 Kč. Investice do programu se Vám tak vrátí již po 6 měsících provozu.

S Poski REALem ušetříte minimálně 104 000 Kč za rok


Máme více než 500 realitních kanceláří
Přes 3 000 makléřů
20 let zkušeností na realitním trhu