Menu Hlavní obsah
 Tým zkušených odborníků  Rádi vám připravíme školení na míru  Vše si ukážeme na praktických příkladech

Jaká školení Poski(y)tujeme?

Zvýšení obchodního potenciálu realitní kanceláře

V dnešním světě se na telefon průměrně podíváme až 60krát za den, jsme pořád online, doba strašně zrychluje. Není to jiné ani u realitních kanceláří a makléřů, ti online prostě být musí. Téměř každý realiťák někdy řešil výrobu webových stránek, exporty na realitní servery, nebo byl na přednášce jak efektivně spravovat Facebook. Ale vyznáte se v problematice online světa? Opravdu není pro každého pohybovat se v tomto oboru jako ryba ve vodě. Připravili jsme proto školení, které Vám nejen online realitní svět více přiblíží a pomůže Vám orientovat se v něm. Stanete se ale především většími odborníky v této problematice a budete v práci efektivnější.

Kdo školí? Ing. Vladimír Vaněk
Datum konání školení

 dle vašich požadavků

Počet účastníků

 10

Zjistit více

Začínáme s CRM Poski REAL

Pokud Vás nebaví čtení nápověd ani jejich sledování na Youtube, ale chcete být profíci v základním ovládání realitního softwaru, je právě pro Vás toto školení ideální. Ukážeme si základní funkce, které náš realitní software nabízí, ale zabrousíme také do problematiky jak být úspěšnější ve vašem oboru díky Poski REALu. Je nám jasné, že ovládání počítačů a různých programů není koníček každého makléře. Je ale dobré umět ovládat Poski REAL správně a nebát se pokaždé, když přijdete na stránku přihlášení. Nebojte se, není ostuda se zeptat na cokoliv, právě proto za Vámi přijedeme a vše ukážeme v praxi.

Kdo školí? Ing. Vladimír Vaněk
Datum konání školení

 dle vašich požadavků

Počet účastníků

 10

Zjistit více

Realitní software jako marketingová zbraň

Název školení zní sice nebezpečně, určitě ale není čeho se bát, vystihuje pouze na 100 % jeho obsah. Praxe ukazuje jasně, že úspěch daného produktu nebo služby je leckdy závislý jen na jeho propagaci, ne vždy na jeho kvalitě. Nevěříte? Jeden příklad za všechny jsou letadla Boeing 737 Max s poklesem akcií firmy o desítky miliard za pár dnů. Velké neštěstí, ale i negativní marketing. Správný marketing Vaší firmy může rozhodnout o úspěchu nebo neúspěchu podnikání. A právě pro ty, kteří chtějí s marketingem uspět, je naše školení.

Kdo školí? Ing. Vladimír Vaněk
Datum konání školení

 dle vašich požadavků

Počet účastníků

 10

Zjistit více

Pokročilá práce s Poski REALem

Na českém trhu převládá tvrzení, že realitní software slouží jen pro exportování nemovitostí na realitní servery. Právě tahle služba je u nás poptávána nejvíce, což můžeme doložit naší 20letou praxí. Práce realitního makléře je přitom z 80 % zcela jiná a exporty jsou pouze minoritní. Spoustu práce, kterou musí makléř zvládat na denní bázi, Vám může usnadnit Poski REAL. Nabrat a evidovat si kontakty, řešit smlouvy, pracovat s katastrem, s prodávajícím, kupujícím, řešit přepisy - je toho opravdu hodně, co musí makléř zvládnout. Pokud je makléřů více, je nutné plánovat si schůzky, vyřešit call centrum, předávání kontaktů a další nezbytnosti. Ukážeme Vám, jak si práci maximálně zjednodušit s realitním systémem.

Kdo školí? Ing. Vladimír Vaněk
Datum konání školení

 dle vašich požadavků

Počet účastníků

 10

Zjistit více


Máme více než 500 realitních kanceláří
Přes 3 000 makléřů
20 let zkušeností na realitním trhu