Menu Hlavní obsah
icon-1

Vypočítali jsme, že realitní software Vám ušetří až 100 000 Kč ročně. Nevěříte? Podívejte se na naší případovou studii.

icon-20

Náš realitní software je modulový. Díky tomu si může vybrat jak větší realitní kancelář, tak samostatný realitní makléř. S cenou začínáme už na 385 korunách.

icon-13

Exportujeme nemovitosti více jak na 40 realitních serverů, na vybrané ZDARMA, včetně exportu realitních nabídek na Váš Facebook.

icon-10

Přes náš realitní software můžete ovládat a editovat Vaše webové stránky. Umíme na jednu instalaci napojit desítky webů (např. makléřů, projektů).

icon-12

Náš realitní systém je připravený pro svoje užívání také na tablety a mobily, je to ideální pomocník do terénu.

icon-19

Jsme připravení na GDPR. Zejména s důrazem na data klientů, se kterými pracujeme přesně podle evropské legislativy. Jsme pojištění na rizika.

icon-7

Máme pokročilé managerské výstupy. Dost ručního zapisování na papír a do excelu. Systém vypočítá přesně to, co chcete.

icon-3

Plánování nikdy nebylo tak jednoduché, realitní systém je obousměrným způsobem napojený na Google kalendář, vše jasně a přehledně.

icon-4

Fotografie už nemusíte upravovat, realitní CRM je zkomprimuje za Vás, vloží do ní fotografii a vytiskne nabídku na nástěnku.

icon-11

Poskytujeme propracovaný MLS systém. Neveřejné realitní nabídky je tak možné sdílet s jinými realitními kancelářemi.

icon-17

Realitní software má zabudovaných více aplikací. Umí tak monitoring soukromé inzerce, párování poptávek s nabídkami a plno dalších věcí.

icon-14

Připravili jsme pro zájemce otevřené API. Umíme tak realitní data poskytnout a jednoduše přijímat z různých zdrojů.

Výhod našeho realitního softwaru je samozřejmě mnohem více. Vše se na jednu stránku nevejde a nechceme Vás ani obtěžovat. Využijte našich poradců po celé ČR, rádi Vás osobně navštívíme.

Nezávazná poptávka

Došli jste až k tomuto formuláři? Pak Vás něco zajímá nebo si jen nevíte rady, oba případy vyřešíme. Už jen jeden krok k cíli a tím je jeho vyplnění. Naši specialisté se s Vámi zcela ZDARMA spojí a navrhnou optimální strategii pro Vaše požadavky nebo osobní schůzku.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!