Menu Hlavní obsah

A co takhle pár zajímavostí?

Poski REAL využívá
více než
500
realitních
kanceláří

Aktivně do něj vstupuje
více než
3000
makléřů

Největší kanceláří využívající
software je síť
RE/MAX

Využíváním našeho softwaru
ušetříte více než
40h
týdně

line

Proč si pořídit náš komplexní realitní software?

Protože se jedná o Vaši nejlevnější osobní asistentku a pomocníka při realitní práci.

Software Poski REAL zajišťuje export nemovitostí na realitní servery a řeší kompletní agendu správy nabídek. Podívejte se, kolik času a peněz ročně ušetříte díky našemu softwaru. Software poski(y)tuje ale i další funkce, které Vám pomohou v každodenní práci. Nástroje na úpravu fotek nabídek, stahování LV do softwaru, cenové mapy a další podpůrné nástroje k realitní činnosti nejen pomohou, ale jsou i díky realitnímu zákonu nutné.
Podepisování dokumentů elektronicky je čím dál tím více žádané. Realitní software Poski REAL má zabudovaný modul, díky kterému je možné podepsat smluvní dokumenty s Vašimi klienty přímo na místě přes dotykové zařízení nebo vzdáleně bez nutnosti osobního setkání.
CRM moduly Vám vyřeší agendu správy Vašich kontaktů, tedy to nejcennější co realitní kancelář má. Nástroje v Poski REALU Vám plně hlídají dobu uložení kontaktů, řeší anonymizaci dat, a tedy GDPR, odesílají newslettery, zapisují záznamy a mnoho dalšího.
Poski REAL Vám vyřeší starosti o marketingovou propagaci. Přes software lze ovládat a pohodlně tvořit webové stránky nemovitostí, makléřů, ale také developerských projektů. Přímým napojením systému na webové stránky můžete na webech editovat veškerý obsah a všechny poptávky evidovat ihned v softwaru. S marketingem Vám rádi pomůžeme.
Poski REAL poski(y)tuje komplexní statistické vyhodnocování chodu kanceláře nebo makléře. Tvoří komplexní statistiky, porovnává data a umí vytvořit například i uzávěrky celé kanceláře, včetně vystavení faktur pro konkrétní makléře.
Plánujte si čas a prohlídky, buďte informovaní. Poski REAL je plně napojený na Google kalendář a umí díky kanbanové tabuli naplánovat úkoly všem makléřům v kanceláři. Systém umí odesílat SMSky všem zúčastněným v obchodním případu, tedy poptávajícím, prodávajícím a makléřům. Plánujte, rychle, efektivně a buďte informovaní.
Vyzkoušejte na 30 dní zdarma stick


A ptáte se za kolik pro Vás máme tolik skvělých věcí?

Za cenu už od 285 Kč / měsíc.

Podívejte se, jak Poski REAL vypadá

Máme více než 500 realitních kanceláří
Přes 3 000 makléřů
20 let zkušeností na realitním trhu

Přesvědčili jsme Vás? Pojďme do toho spolu

Vladimír Vaněk bublina

Máte dotaz, který byste raději probrali rovnou po telefonu? Náš Vláďa zná realitní software už od počátku vývoje.

Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

+420 775 383 161
vladimir@poski.com