Menu Hlavní obsah

Jaké máte možnosti webových stránek s námi?

WEB Start

V jednoduchosti je krása

Velice jednoduché webové stránky pro začínající makléře. Pokud nejste na grafiku nároční, je tohle ideálním řešením za velmi příznivou cenu.

Náš ceník

WEB Easy

Vyberte si z naší dílny Poski.com

Neustále vyvíjíme nové šablony pro naše realitní weby. Rádi vám tyto stránky mírně upravíme dle vašich představ. Stránky jsou samozřejmě připraveny také pro mobilní telefony.

Náš ceník Ukázky webů

WEB Klasik

Originální stránky přesně na míru

Řešení pro tu nejnáročnější klientelu a silné hráče. Chcete se mezi ně zařadit? Pak doporučujeme WEB KLASIK.

Náš ceník

Na českém trhu je nepřeberné množství společností, které webové stránky umí vyrobit originálně a kvalitně. Vybrat si můžete také z velikého množství například wordpresových šablon, výběr je opravdu široký. Klíčové je ale následné napojení dat z realitního softwaru a znalost firmy v dané problematice. Na to dle našich zkušeností realitní kanceláře investují zcela zbytečně desetitisíce, neboť toto know-how má jen pár firem, ostatní, byť v oboru dobří, se ho musí nejdříve naučit.

Naše společnost v oblasti výroby webových stránek pro realitní kanceláře, či pro samostatné realitní makléře, má již 22 leté zkušenosti.
Mám zájem

Komu jsme již pomohli?

NRK.CZ

nrk.cz

Děkuji týmu Poski REAL, který s námi poslední 3 měsíce vyvíjel web nrk.cz. Podařilo se nám připravit originální a moderní web, kde oproti konkurenci naleznete například videoprohlídky, navazuje na marketing sociálních sítí a podobně. Je to projekt, na kterém i nadále s poski pracujeme a jsme s ním spokojeni.

— Jakub Němec, nrk.cz

nrk.cz

Z3N.CZ

z3n.cz

Děkuji vám za spolupráci. I když se někdy nepotkaly naše představy, oceňuji osobní přístup celého týmu a pana Vaňka, který vyřešil veškeré sporné situace. S projektem jsem ve finále velmi spokojený a mohu Vás tak vřele doporučit.

— Martin Jarolímek, z3n.cz

z3n.cz

KAKTUSREALITY.CZ

kaktusreality.cz

Na základě dlouhodobých pracovních zkušeností bychom rádi touto cestou poděkovali celému týmu Poski.com, doslova panu Vozňákovi, a to za kvalitně odvedou práci při tvorbě textů či newslletrů. Díky správě, stálému zlepšování webových stránek či podstránek kaktusreality.cz a v neposlední řadě díky skvělému marketingu, zůstáváme s našimi klienty neustále v kontaktu.

— Kamil Kůs, kaktusreality.cz

kaktusreality.cz

Proč si pořídit software Poski REAL?

Veškerý servis pod jednou střechou!
 • Poski REAL

  Vyslechneme si vaše potřeby
  a osobně vám poradíme

 • Navrhneme vám
  nejvhodnější postup

  Poski REAL
 • Poski REAL

  Vyrobíme vám
  webové stránky

 • Napojíme je na realitní
  software Poski REAL

  Poski REAL
 • Poski REAL

  Nasměřujeme vás
  v marketingu

Vladimír Vaněk bublina

Máte dotaz, který byste raději probrali rovnou po telefonu? Náš Vláďa zná realitní software už od počátku vývoje.

Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

+420 775 383 161
vladimir@poski.com