Menu Hlavní obsah
Víte, že: Věděli jste, že 60 % zájemců o nemovitosti klikne z realitního serveru na webové stránky dané realitní kanceláře?

Na českém trhu je nepřeberné množství společností, které webové stránky umí vyrobit originálně a kvalitně. Vybrat si můžete také z velikého množství například wordpresových šablon, výběr je opravdu široký. Klíčové je ale následné napojení dat z realitního softwaru a znalost firmy v dané problematice, na to dle našich zkušeností realitní kanceláře investují zcela zbytečně desetitisíce, neboť toto know-how má jen pár firem, ostatní, byť v oboru dobří, se ho musí nejdříve naučit.

Naše společnost v oblasti výroby webových stránek pro realitní kanceláře, či pro samostatné realitní makléře, má více jak 10 leté zkušenosti.

Rádi Vám

Osobně poradíme – Navrhneme nejvhodnější postup – Vyrobíme webové stránky – Napojíme je na realitní software - Nasměrujeme Vás v marketingu

S námi není nutné hledat dalšího partnera na propagaci Vaší firmy, u nás máte full servis. Vyberte si níže jednu ze tří možností spolupráce, díky rozmanitosti naší práce Vám připravíme jednoduché stránky ze šablony za pár korun, nebo originální webové stránky zcela na míru Vašeho podnikání. Samozřejmostí jsou i dnes stále častěji realizovatelné webové stránky realitních makléřů.

WEB Start

Velice jednoduché webové stránky vhodné pro začínající makléře, kteří nemají na web vysoké nároky. Klíčových faktorem je především cena a možnosti výběru financování.

WEB Easy

Webové stránky, které vycházejí z velice povedené vzhledové šablony z dílny Poski.com. Jsou už připravené na mobilní zobrazení a dají se mírně modifikovat pro Vaše potřeby za příjemnou cenu.

WEB Klasik

Na míru připravené webové stránky pro nejnáročnější klientelu. Máte-li zájem být originální a především věříte propagaci na internetu, je WEB Klasik tou ideální možností.

Neumíte si vybrat? Vůbec nevadí, kontaktujte nás, naši zástupci Vás rádi zcela Zdarma navštíví kdekoli v ČR a poradí na místě, jak pomoci Vašemu podnikání.

Nezávazná poptávka

Došli jste až k tomuto formuláři? Pak Vás něco zajímá nebo si jen nevíte rady, oba případy vyřešíme. Už jen jeden krok k cíli a tím je jeho vyplnění. Naši specialisté se s Vámi zcela ZDARMA spojí a navrhnou optimální strategii pro Vaše požadavky nebo osobní schůzku.

* :
: * :
* : * :
* :
Položky označené * jsou povinné!