Menu Hlavní obsah

Webové stránky podobně jako software Poski(y)tujeme ve třech variantách.

WEB Start

V jednoduchosti je krása

Velice jednoduché webové stránky pro začínající makléře s minimálním nákladem. Pokud nejste na grafiku nároční, je varianta WEB Start ideálním řešením za velmi příznivou cenu.

Náš ceník

WEB Easy

Vyberte si z naší dílny Poski.com

Atraktivní webové šablony pro středně náročné realitní kanceláře. Nejedná se o originální grafiku, ale šablony jsou oproti první variantě už přizpůsobené pro mobilní telefony a plně napojené na Poski REAL pro správu obsahu.

Náš ceník

WEB Klasik

Originální stránky přesně na míru

Některé kanceláře mají přece jen zájem odlišit se a být jiné. Pro tyto případy připravíme na míru webové stránky ve variantě WEB Klasik. Vaše stránky doladíme do absolutního detailu.

Náš ceník

A nezapomeňte!!! Klíčové pro výrobu webových stránek je následné napojení dat z realitního softwaru. U nás máte napojení samozřejmě v ceně výroby webu.

Naše společnost má v oblasti výroby webových stránek pro realitní kanceláře, či pro samostatné realitní makléře, již 23 leté zkušenosti.
Mám zájem

Komu jsme již pomohli?

NRK.CZ

nrk.cz

Děkuji týmu Poski REAL, který s námi poslední 3 měsíce vyvíjel web nrk.cz. Podařilo se nám připravit originální a moderní web, kde oproti konkurenci naleznete například videoprohlídky, navazuje na marketing sociálních sítí a podobně. Je to projekt, na kterém i nadále s poski pracujeme a jsme s ním spokojeni.

— Jakub Němec, nrk.cz

nrk.cz

Z3N.CZ

z3n.cz

Děkuji vám za spolupráci. I když se někdy nepotkaly naše představy, oceňuji osobní přístup celého týmu a pana Vaňka, který vyřešil veškeré sporné situace. S projektem jsem ve finále velmi spokojený a mohu Vás tak vřele doporučit.

— Martin Jarolímek, z3n.cz

z3n.cz

KAKTUSREALITY.CZ

kaktusreality.cz

Na základě dlouhodobých pracovních zkušeností bychom rádi touto cestou poděkovali celému týmu Poski.com, doslova panu Vozňákovi, a to za kvalitně odvedou práci při tvorbě textů či newslletrů. Díky správě, stálému zlepšování webových stránek či podstránek kaktusreality.cz a v neposlední řadě díky skvělému marketingu, zůstáváme s našimi klienty neustále v kontaktu.

— Kamil Kůs, kaktusreality.cz

kaktusreality.cz

Proč si pořídit software Poski REAL?

Veškerý servis pod jednou střechou!
 • Poski REAL

  Vyslechneme si vaše potřeby
  a osobně vám poradíme

 • Navrhneme vám
  nejvhodnější postup

  Poski REAL
 • Poski REAL

  Vyrobíme vám
  webové stránky

 • Napojíme je na realitní
  software Poski REAL

  Poski REAL
 • Poski REAL

  Nasměřujeme vás
  v marketingu

Vladimír Vaněk bublina

Máte dotaz, který byste raději probrali rovnou po telefonu? Náš Vláďa zná realitní software už od počátku vývoje.

Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

+420 775 383 161
vladimir@poski.com